reklama

Nest Audio je nástupce reproduktoru Google Home

Nest Audio je nástupce reproduktoru Google Home
2020-10-02T08:00:08+01:00
• 2. 10. 2020

Zdroj: Droid-Life

1

Kromě nového donglu pro televize a dvou smartphonů Pixel, Google také představil nový chytrý reproduktor, který slibuje lepší zvuk za relativně nízkou cenu.

Oficiálně: Pixel 5 a Pixel 4a 5G se vydávají jinou cestou

Nest Audio nahrazuje originální Google Home

Společnost nové zařízení považuje jako nástupce původního Google Home. To je mimo jiné důvod, proč na svých stránkách výrobce srovnává právě Nest Audio a Google Home. Například novinka nabízí o 50 % více basů a 75% vyšší hlasitost oproti Google Home. To vše díky novému a vylepšenému kombinovanému reproduktoru, který se skládá ze 77mm basového reproduktoru a 19mm výškového reproduktoru.

Nest Audio

Zdroj: Droid-Life

Stejně jako ostatní chytré reproduktory mohou majitelé spárovat více zařízení Nest Audio pro vytvoření stereofonního zvuku. Kromě toho budou uživatelé moci nové reproduktory seskupit se stávajícími produkty Nest, jako jsou reproduktory Nest Mini a Nest Hub Max. Google navíc tlačí důraz na použité materiály. Jedná se totiž o tkaninu, která byla vyrobena ze 70 % recyklovaných materiálů. 

Nest Audio

Zdroj: Droid-Life

Nest Audio přichází v různých barvách, jako je Sage, Sand a Sky. Již nyní si můžete nový reproduktor předobjednat v Google Store. Nest Audio v prodeji za 99 dolarů, tj. cca 2 211 Kč bez DPH. 

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Sice je to drobnost, ale přepočet na Kč pro běžného uživatele vychází spíš na 2341 Kč!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim