reklama

Huawei plánuje model Nova 8 SE

Huawei plánuje model Nova 8 SE
2020-10-28T15:00:59+01:00
• 28. 10. 2020

Zdroj: Industryweek.com

Pravděpodobně do konce letošního roku budeme v oficiálně podobě znát model s názvem Nova 8 SE, který je právě dnes součástí obsáhlého úniku. Společnost Huawei odhalila poslední sedmou generaci letos v druhé polovině dubna, takže nového nástupce poznáme v poměrně krátkém časovém rozestupu. Výrobce s čínskými kořeny zapracuje hlavně na kvalitě displeje a prodloužené výdrži baterie.

Dvě verze, vždy s 5G

Základním kamenem údajně bude 6,53palcový displej s FullHD+ rozlišením a založený na OLED technologii. Dvě chystané varianty má především rozlišovat nasazený procesor. Zatímco první verze nabídne procesor Dimensity 720, tak druhý zástupce přijde s ještě lepší čipovou sadou Dimensity 800U od tchajwanského producenta MediaTeku. V obou případech samozřejmě nechybí podpora sítí 5. generace.

Nova 8 SE 1200x517x

Zdroj: GSMArena.com

Bližší hardwarové podrobnosti bohužel neznáme, avšak konfigurace 128GB úložiště + 8GB operační paměť RAM by měla být minimem. Neupřesněná baterie bude alespoň doplněna o technologii rychlého 66W nabíjení. Následně vpředu zaujme místo 16megapixelová kamerka na oblíbené selfie snímky, kdežto záda ponesou čtyři snímače ve složení 48 + 8 + 2 + 2 MPx. Nakonec připravovaný telefon má nižší hmotnost (178 gramů) a užší tělo (7,46 mm).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim