reklama

Dnes představí Apple nové iPhony, sledujte s námi

Dnes představí Apple nové iPhony, sledujte s námi
2020-10-13T11:30:06+02:00
• 13. 10. 2020

Zdroj: Apple

Před týdnem zaslal Apple všem pozvánky na druhou podzimní keynote, která nese slogan „Hi, speed“. Tato akce se koná již dnes v podvečer našeho času a vy ji můžete sledovat také na YouTube kanálu této společnosti. Očekává se, že Apple představí novou generaci telefonů iPhone a také další příslušenství jako HomePod.

Dnes od 19:00 na kanálu YouTube

Není to tak dlouho, co bylo možné keynote Applu sledovat jen na zařízeních této firmy či přes speciální odkaz na stream. To je dnes již naštěstí minulostí a vy si můžete již nyní zapnout upozornění na keynote přímo na YouTube, kde pak v 19:00 začne samotná akce. Sledovat však půjde i přes web Applu.

Keynote bude pravděpodobně opět předtočená vzhledem k situace kolem koronaviru, tedy stejně jako v případě WWDC.

Očekává se představení celkem čtyř iPhonů. Dorazí tak dva základní iPhone 12 mini a iPhone 12 a také dva Pro modely (iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max). Letošní iPhony dorazí údajně s novým designem, který byl typický iPhonu 5. Dočkat se tak máme hranaté konstrukce a podpory 5G sítí. Pro modely nakonec budou asi bez 120Hz panelu. Mimo to dorazí také možná menší chytrý reproduktor Homepod.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat