Apple ukončil prodej konkurenčních sluchátek

Apple ukončil prodej konkurenčních sluchátek
2020-10-09T20:03:25+02:00
• 10. 10. 2020

Zdroj: 9to5mac

Americká společnost Apple přechází do ofenzivy proti svým dřívějším dodavatelům audio příslušenství. Znenadání jsou stažena veškerá sluchátka z online obchodu a ta zároveň mizí také z regálů kamenných prodejen. Přesněji se to týká oblíbených značek Bose, Logitech nebo Sonos. Americký gigant s největší pravděpodobností dokončuje kompletní přechod na vlastní produktovou řadu, která bude vycházet z vlastněné značky Beats.

Jen otázka času

v úterý 13. října bychom měli zjistit více podrobností, neboť naplánovaná tisková konference určitě přinese nové produkty. Mezi nimi možná i zbrusu novou sérii sluchátek. Momentálně kategorie v obchodu nabízí pouze sluchátka AirPods či Beats. Firmy Bose a Logitech již potvrdily ukončení prodeje hudebních doplňků. Od třetího Sonos z Kalifornie nebylo prozatímně vůbec nic potvrzeno.

Například Bose dodává, že stále mají tisíce dalších prodejců. Nicméně vlastní prodejny neexistují žádné a každý Apple Store musel být více než slušným prodejním místem. Jediný Logitech má výhodu v pokračování prodeje počítačového příslušenství, jako jsou pouzdra, kamery apod. Konečný spotřebitel může být alespoň ze začátku spíše bitý, protože Apple nemusí najednou přinést tolik novinek, aby si každý zákazník vybral podle gusta.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat