reklama

T-Mobile nabízí podzimní tarif se zajímavým bonusem

T-Mobile nabízí podzimní tarif se zajímavým bonusem
2020-09-21T19:39:36+01:00
• 21. 9. 2020

Zdroj: T-Mobile

Nedávno jsme vás informovali o novince mobilního operátora T-Mobile, který dá zákazníkům 24 GB dat zdarma, ale za určitých podmínek. Nyní zde máme další novinku v podobě podzimního tarifu, který přichází se zajímavým dočasným bonusem.

Podzimní tarif

T-Mobile zveřejnil na svých webových stránkách nový tarif, který bude moci zájemce získat jen na webu. Nebude k dispozici v kamenných obchodech či jiných místech. Novinka přijde na 375 Kč měsíčně, přičemž obsahuje celkem 200 volných minut do všech sítí, přičemž po vyčerpání přijde jedna minula volání na 3,5 Kč. Tarif dále obsahuje 200 volných SMS zpráv. Jakákoliv další pak zákazníka přijde na 1,5 Kč.

Samozřejmě důležitou vlastností je také datový balíček. Nabízí se 5 GB FUP, což může dostačovat nejednomu zájemci. Bonusem navíc je možnost využít neomezená data na 30 dnů zdarma. Tento dárek navíc je k dispozici 30 dnů od pořízení tarifu.

Screenshot 144 387x559x

Zdroj: T-Mobile

Samotná nabídka tohoto tarifu platí do 30. září. Určitá varianta tohoto tarifu existuje nyní, ale nabízí se s 3 GB FUP za 525 Kč měsíčně. Pokud máte zájem o tuto podzimní nabídku, můžete navštívit stránka t-mobile.cz/vyhodny-tarif.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim