reklama

Google p┼Öedstavuje verifikovan├ę hovory v aplikaci Telefon

Google p┼Öedstavuje verifikovan├ę hovory v aplikaci Telefon
2020-09-08T18:00:47+02:00
ÔÇó 8. 9. 2020

Zdroj: Google

Ji┼ż od ─Źervna se v├ş, ┼że Google zavede funkci verifikovan├Żch telefonn├şch hovor┼», kter├ę maj├ş napomoci s bojem proti podvodn├Żm telefon├ít┼»m a tak├ę spamu. Dnes jsme se do─Źkali ofici├íln├şho p┼Öedstaven├ş t├ęto novinky, kter├í je rozhodn─Ť u┼żite─Źn├í, ale bude trvat n─Ťjakou dobu, ne┼ż se roz┼í├ş┼Ö├ş a bude l├ępe fungovat.

Ov─Ť┼Öen├ę p┼Ö├şchoz├ş hovory

Google se sna┼ż├ş bojovat proti nevy┼ż├ídan├Żm hovor┼»m a tak├ę spamu ji┼ż del┼í├ş dobu. Nap┼Ö├şklad aplikace Telefon umo┼ż┼łuje zobrazen├ş n├ízvu firmy, kter├í v├ím vol├í, ani┼ż byste ji museli m├şt ulo┼żenou ve sv├Żch kontaktech. Vyu┼ż├şv├í jednodu┼íe vlastn├ş datab├ízi firem, kter├ę si nastavili vlastn├ş telefonn├ş ─Ź├şslo.

Dne┼ín├ş novinka tuto funkci zna─Źn─Ť roz┼íi┼Öuje. Nejen┼że aplikace zobraz├ş n├ízev spole─Źnosti, ale k dispozici je tak├ę odzn├í─Źek ov─Ť┼Öen├ş. Aby toho nebylo m├ílo, nav├şc se dozv├şte d┼»vod, pro─Ź v├ím firma vol├í. P┼Ö├şklady jde vid─Ťt n├ş┼że, kde leteck├í spole─Źnost rovnou informuje o zm─Ťn─Ť ─Źasu letu.

2 Travel Airline2xmax 2000x2000 965x1560x 1 Banking Global2xmax 2000x2000 965x1560x 4 Food Delivery2xmax 2000x2000 965x1560x

Zdroj: Google

Google spolupracuje na novince se spole─Źnostmi jako Neustar, Five9, Vonage, Aspect, Bandwidth, Prestus, Telecall a JustCall, kter├ę napom├íhaj├ş k zaveden├ş funkce u firem. Google ji┼ż provedl pilotn├ş test , kter├Ż dopadl na v├Żbornou. V tuto chv├şli bude funkce dostupn├í v zem├şch jako USA, Braz├şlie, Mexiko, ┼ápan─Ťlsko a Indie, p┼Öi─Źem┼ż dal┼í├ş budou n├ísledovat.

Aplikace Google Telefon ÔÇô nahr├ív├ín├ş hovor┼» dostupn├ę pro n─Ťkter├ę mobily

Krom─Ť toho Google potvrdil, ┼że aplikace Telefon bude dostupn─Ťj┼í├ş pro v├şce telefon┼». Dostupnost se ostatn─Ť roz┼íi┼Öuje, jak v├ís pravideln─Ť informujeme.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim