reklama

Apple rozeslal pozvánky na podzimní konferenci

Apple rozeslal pozvánky na podzimní konferenci
2020-09-08T19:00:46+01:00
• 8. 9. 2020

Zdroj: PhoneArena

I přes celosvětovou zdravotnickou krizi způsobenou COVID-19 se společnosti Apple podařilo udržet hlavu vysoko nad vodou a její stoupající cena akcií je toho důkazem. Lidí od ní stále očekávají velké věci. 

Co očekávat od iPhone 12? Bude to zklamání, nebo revoluce?

Apple chystá nejprve hodinky a tablet

Pravdou je, že iPhone 12 může být zpožděn a nejméně šest nebo sedm nových zařízení Apple hodlá představit prostřednictvím jednoduché tiskové zprávy. Případně pak brzkou online konferencí. Konečně ale víme, v jakém horizontu zhruba hodlá společnost představit své produktové novinky. 

15. září hodlá firma představit Apple Watch Series 6 a iPad Air 4 2020. Tyto produkty budou představeny na živé konferenci, samozřejmě ale bez publika. Nové čtyři modely iPhone 12 pak dorazí o něco později. 

Apple

Zdroj: PhoneArena

Ve stejný den by měly být zveřejněny také nové operační systémy, jmenovitě jde o iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 a macOS Big Sur. Zajímavé také je, že se na Twitteru objevil nový hashtag #AppleEvent, který po zadání získá logo společnosti. Aktivní pak bude do 28. září. Analytici se domnívají, že po celou tuto dobu budou představovány nové produkty. 

Modré logo mimo jiné může znamenat, že iPhone 12 dorazí v modré variantě, to samé chytré hodinky a iPad Air 4. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim