reklama

AirPods Studio na prvních renderech

AirPods Studio na prvních renderech
2020-09-18T09:30:23+01:00
• 18. 9. 2020

Zdroj: Jon Prosser

Leaker Jon Prosser zveřejnil na svém profilu rendery připravovaných sluchátek AirPods Studio. Ta by měl Apple představit ještě před koncem letošního roku. Co tedy můžeme od nových sluchátek očekávat? 

AirPods Studio s prémiovým retro vzhledem

Jon Prosser poslední dobou poskytuje poměrně přesné podrobnosti o plánech společnosti Apple. Tentokrát nás obohatil prý již finální podobou připravovaných sluchátek AirPods Studio. Ta nabízí velké ušní klapky a polstrování ze šedé látky v horní části. Stejný materiál používá HomePod. V prodeji by měla být ale také bílá varianta. 

AirPods Studio AirPods Studio AirPods Studio

Zdroj: Jon Prosser

Apple konkrétně pracuje na dvou verzích AirPods. Jedna bude spadat do prémiové kategorie a druhá se bude zaměřovat na fitness – proto nabídne materiál s nižší hmotností. Jednoduše řečeno půjde o odlehčenou sportovní verzi. 

sluchátka sluchátka

Zdroj: Jon Prosser

Celkově vzato sluchátka nabídnou retro styl s kovovými částmi. Očekává se také, že AirPods nabídnou vyměnitelná jednotlivá sluchátka a polstrování horní části, které se magneticky připevní ke konstrukci. Uživatelé by si tak mohli sluchátka různě barevně obohatit. Spolu s těmito designovými možnostmi se u AirPods Studio očekává přítomnost funkce ANC, detekce hlavy a krku, detekce orientace a další. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim