reklama

Snapchat kopĂ­ruje funkci TikToku

Snapchat kopĂ­ruje funkci TikToku
2020-08-08T12:06:08+02:00
• 9. 8. 2020

Zdroj: Snapchat

Snapchat již brzy umožní uživatelům přidat hudbu k nahraným videím, a to po vzoru aplikace TikTok. S touto informací přišla společnost chvíli poté, co Donal Trump (prezident USA) pohrozil zákazem TikToku. I samotný Instagram pracuje na vlastním konkurenčním nástroji, který by dokázal TIkTok nahradit. 

Snapchat ale nebude plnÄ› konkurovat

Snapchat uvedl, že svou funkci bude rozšiřovat na podzim a k dispozici bude pro všechny anglicky mluvící uživatele. Poprvé se nástroj objeví na Novém Zélandu a v Austrálii. Nutno podotknout, že funkce by mohla umožnit Snapchatu získat novou energii a kreativitu, kterou uživatelé přenášejí do TikToku. Nezdá se ale, že by funkce měla být plně konkurenční TikToku.

Snapchat

Zdroj: TheVerge

ProzatĂ­m se zdá, jako by to nebyl zdroj videĂ­ postavenĂ˝ch na hudbÄ›. Dokonce nebude existovat zpĹŻsob, jak si zobrazit další videa se stejnou skladbou – hlavnĂ­ funkce, která TikTok vystihuje. MluvÄŤĂ­ Snapchatu zdĹŻraznil, Ĺľe je funkce navrĹľena pro sdĂ­lenĂ­ hudby se skuteÄŤnĂ˝mi přáteli. Veškerá hudba bude licencována od spoleÄŤnosti Warner Music Group, Universal Music Publishing Group, Merlin a dalších. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim