Samsung Money je konkurencí pro Apple Card

Samsung Money je konkurencí pro Apple Card
2020-07-25T15:00:55+02:00
• 25. 7. 2020
2

Na současném trhu najdeme poměrně hodně služeb nabízejících platební možnosti a vedení účtů. Některé služby nabízejí i produkty v oblasti akcií, kryptoměn a podobně. Do tohoto sektoru vstoupila i společnost Apple se svým řešením a přičemž se nějakou dobu spekuluje i o řešení od Googlu. Bylo jen otázkou času, kdy se objeví další výrobce, přičemž nedávno vyplulo napovrch, že konkurenční službu nabídne Samsung.

Samsung Money

Tentokrát jsme se nedočkali nějakého velkého odhalení, jelikož nová služba Samsung Money je určena jen pro trh v USA. Navíc je úzce propojena se Samsung Pay, tedy platební službou, která zatím nefunguje v Česku, byť se objevují náznaky, že by mohlo dojít ke spuštění.

ezgif 6 bc9d80daea61 600x353x

Zdroj: Samsung

Nová služba Samsung Money nabízí platební debetní kartu spojenou se Samsung Pay. Samozřejmě potřebujete mít i Samsung mobil, abyste mohli využívat tuto novinku, ale to není neobvyklé. Společnost si připravila také marketingovou akci, kdy zákazníci budou moci získat 1000 dolarů na produkty společnosti Samsung.

no fees device 277x602x Samsung Money Pay SoFi NRU 728x569a 355x568x

Zdroj: Samsung

Firma si také připravila program odměn za používání, ale neznáme bližší detaily. Samsung v tomto případě spolupracoval s SoFi, která nabízí i své vlastní řešení. Samsung prakticky použil jejich systém a možnost dodávat platební karty. V tuto chvíli je těžké odhadovat, kdy a jestli dojde k rozšíření na další trhy. Předpokládáme, že to bude nějakou dobu trvat a pro další trhy bude Samsung potřebovat jiné partnery.

Screenshot 18 782x495x

Zdroj: Samsung

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vladimir Vlkannova

25. 7. 2020, 17:49

Znamená to tedy že by pak konečně s touto kartou fungovaly NFC platby na Samsung hodinkách i V Čr? Rozumím tomu správně? To už by jako fakt chtělo

Hakus von Tyros

26. 7. 2020, 6:55

Mohu dodat, že například Air Bank o možnosti platit hodinkami Samsung prozatím neuvažuje a to ani v případě dostupnosti Samsung Pay v ČR.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat