reklama

AppGallery získává cennější aplikace, přibude třeba Bolt

AppGallery získává cennější aplikace, přibude třeba Bolt
2020-07-03T13:30:38+02:00
• 3. 7. 2020

Zdroj: Huawei

1

Obchody a centra s aplikacemi se chlubí závratnými čísly, tedy v počtu aplikací a nejrůznějších titulů. Je ale známo, že počet není tak důležitý, jako spíše obsažení klíčových aplikací. Vzhledem k aktuálnímu zákazu ze strany USA, který se týká omezení spolupráce amerických firem s Huawei, musí čínský gigant řešit alternativu k Obchodu Play. Nabízí AppGallery, ale ani přes velký počet aplikací, stále chybí významnější a klíčové. To se pomalinku mění.

Huawei by rád letos spustil Huawei Pay v ČR, AppGallery dále roste

AppGallery a aplikace

V obchodě AppGallery již najdeme široké zastoupení českých aplikací. Bohužel nelze očekávat, že se postupem času objeví všechny známé a významné tituly, hlavně kvůli zákazu. I proto Huawei řeší nejrůznější alternativy a láká vývojáře.

appgallery huawei mini 1059x974x

Zdroj: Huawei

Za posledních několik týdnů například do AppGallery přibyly aplikace jako Deezer a Tidal pro streamování hudby. K dispozici jsou i seznamky Tinder a Badoo, případně komunikační platforma Telegram. Nově zde najdete také Zoom pro video konference. V rámci cestování lze využít Skyscanner a Booking.com, případně se nabízí aplikace leteckých společností Emirates, Lufthansa, Ryanair, Turkish Airlines a Latam Airlines.

AppGallery se snaží lákat na bonus za utracené peníze

Aplikace Uber není k dispozici a dle aktuálního stavu se do AppGallery ani nedostane. Naštěstí existuje konkurence v podobě služby Bolt, která co nevidět bude dostupná v tomto obchodě na zařízeních bez Google služeb. Huawei se tedy dost snaží a slibuje, že v dohledné době se dočkáme dalších klíčových aplikací.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Daniel Rokos

3. 7. 2020, 14:31
Android aplikace

A stejně je jim to hovno platný.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim