Twitter testuje reakce pomocí emoji

Twitter testuje reakce pomocí emoji
2020-06-13T13:30:19+02:00
• 13. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální síť Twitter testuje další novou funkci, tentokrát uživatelům umožní reagovat na tweety pomocí emoji. V podstatě jde o podobnou funkcionalitu, kterou nabízí konkurenční Facebook. 

Twitter experimentuje s novou funkcí

Zahraniční server MacRumors získal snímek obrazovky, na kterém se právě nové emoji reakce nachází. Uživatel má k dispozici speciálně navržené rozhraní, prostřednictvím kterého může na tweety reagovat s emoji, jako je smích s pláčem, šokovanou tváří a modlitbou. 

Rozhraní samozřejmě nabízí také možnosti Retweet, Retweet with comment a React with Fleet. Poslední zmíněná možnost je v současné době k dispozici pouze v několika regionech. Do budoucna by se ale měla rozšířit i k nám do České republiky. 

Twitter

Zdroj: MacRumors

V současnosti není jasné, jak by byla reakce v podobě emoji zveřejněna. Může být buď zakomponovaná přímo na daném tweetu, anebo se může objevit něco jako vyskakovací panel, což je nástroj, se kterým již dříve Twitter experimentoval. I v tomto případě jde stále jen o interní experiment. Nemáme tedy žádnou záruku, že by se tato funkcionalita mohla dříve nebo později zpřístupnit veřejnosti.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat