reklama

Robotický chytrý vysavač Xiaomi Pro nyní v akci! sponzorovaný článek

Robotický chytrý vysavač Xiaomi Pro nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2020-06-13T11:38:37+01:00
• 13. 6. 2020

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého domácího pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti.

Xiaomi vysavač je skvělý pomocník do domácnosti

Automatický robotický vysavač Xiaomi toho opravdu umí hodně. Ve skutečnosti se nejedná pouze o vysavač, ale zařízení perfektně zastoupí funkci mopu! Není tedy problém s tímto jedinečným robotem, jak vysát, tak i vytřít. To umožňuje vestavěná mechanická nádrž na vodu.,

Tento vysavač kupujte ZDE

Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2100 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Y14695W EU 1 f5ad XRDb 1000x1000x Y14695W EU 1 f5ad PS1j 1000x1000x

Nebyl by to ale chytrý vysavač, kdyby se nedal ovládat pomocí smartphonu. Proto, krom standardní navigační výbavy, jako jsou senzory pro mapování okolí, které vysavači pomáhají navigovat se po místnostech, je zde i možnost kontroly přes telefon. Konkrétně si tak můžete třeba navolit, kde a kdy zrovna chcete, aby vysavač vysával. Můžete ho také pomocí mapy vašeho domu/bytu navést na konkrétní místo, které chcete vysát.

Y14695W EU 1 f5ad IYJw 1000x1000x Y14695W EU 1 f5ad skXz 1000x1000x

Pokud si tento krásně chytrý a praktický vysavač chcete pořídit, můžete tak učinit na webu Cafago.com. Zde se cena pohybuje za 8 216 Kč, což už je více než dobrá cena. Navíc jej můžete zakoupit z německého skladu, tudíž se k vám vysavač dostane maximálně do 5 dnů.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat