iOS 14 nabídne funkci nahrávání hovorů

iOS 14 nabídne funkci nahrávání hovorů
2020-06-10T16:30:49+02:00
• 10. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Podle nejnovějších informací se zdá, že Apple pracuje na nové funkci, která se objeví v iOS 14. Konkrétně bychom se mohli dočkat funkce nativního nahrávání hovorů. Tato funkcionalita by pak byla k dispozici nejen pro nahrávání klasických telefonních hovorů, ale také FaceTime hovorů.

iOS 14 bude umět další kousek

Jakmile by uživatel aktivoval nahrávání hovoru, automaticky zařízení pošle upozornění druhé straně, která tím o nahrávání bude informována. Takže by se nemělo stát, že by volající tajně nahrával příjemce, protože druhý strana bude vždy o této činnosti vědět. 

iOS 14

Zdroj: GSMArena

V současnosti si ale klademe otázku, zda bude tato novinka k dispozici pouze pro konkrétní trhy, anebo se rozšíří pro všechny regiony. Některé země totiž mají v této oblasti přísnější předpisy a nahrávání hovorů uživateli není někdy povoleno. Buď by tedy musel daný stát změnit zákony, anebo by Apple funkci zpřístupnil i za cenu žaloby. Pravděpodobnější je ale zřejmě takový scénář, ve kterém bude novinka k dispozici jen pro vybrané regiony. 

Navíc, pokud uživatel funkci nevypne, budou nahrávány i případné další příchozí či odchozí hovory. Systém iOS 14 bude představen na WWDC 2020, a to tento měsíc, konkrétně 22. června. 

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

iOS 15.3 a… prd. USA a Canada v poho.
Každý call centrum kdejakýho blba vlastní nahravací zařízení bez problému, jedinec nemá šanci. Do hajzlu s GDPR, do hajzlu s deutsche EU.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat