reklama

Představení menšího a levnějšího HomePod je na spadnutí

Představení menšího a levnějšího HomePod je na spadnutí
2020-05-22T16:30:03+01:00
• 22. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Chytrý reproduktor HomePod od Applu byl představen již v roce 2017 a od té doby se nedočkal svého nástupce, a výrobce nepředstavil ani žádný další model této řady. To se ale možná již brzy změní, HomePod je nyní v USA ve výprodeji  a zaměstnanci Applu pak mají také možnost si zakoupit několik těchto reproduktorů za zvýhodněnou cenu.

Nový reproduktor HomePod možná již na WWDC

Podle nových zpráv to vypadá, že se Apple chce zbavit skladových zásob současného HomePodu. V populárním americkém obchodě BestBuy je nyní HomePod nabízen za 199 dolarů (startovací cena byla 349 dolarů). Zaměstnanci Apple pak mají nyní možnost koupit si až 10 HomePodů za poloviční cenu. Krom toho se na chvíli objevil v Apple Storu jako vyprodaný, což většinou značí příchod nové generace.

HomePodSeniorAndJuniorCompForArticle 1 800x450x

Koncept menšího Homepodu; zdroj: Macrumors.com

Kromě těchto indicií Bloomberg již dříve informoval o představení nového HomePodu letos. Ten má být především levnější a menší, aby lépe konkuroval chytrým reproduktorům od Amazonu a Googlu. Jelikož původní HomePod byl představen na WWDC 2017, první skvělá příležitost pro představení se nabízí již 22. června, kdy začíná WWDC 2020.

Zdroje: macrumors.com, bloomberg.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim