reklama

Oukitel WP7 – známý obrněnec v další generaci

Oukitel WP7 – známý obrněnec v další generaci
2020-05-23T09:30:48+01:00
• 23. 5. 2020

Zdroj: Pinterest.com

Modelová řada WP od společnosti Oukitel se dočká nové generace telefonu, který by měl rovnou navázat na předchozího zástupce a navíc přinést řadu vylepšení. Čínský výrobce spouští marketingovou kampaň k novince s označením WP7 a k oficiálnímu oznámení dojde přesně v úterý 26. května. Hlavní doménou se stane nejen konstrukce se zvýšenou odolností nebo velkokapacitní baterie pro maximální výdrž.

V zajetých kolejích

Ačkoliv je doposud známo minimum přesných prvků ze seznamu specifikací, tak se aspoň můžeme těšit na osmijádrový procesor Helio P90 od MediaTeku s grafickým čipem PowerVR GM 9446. Poslední model sice vynikal 10 000mAh článkem baterie, ale nyní její velikost ustoupí před množstvím funkcí. Klesne o 2 000 mAh ke konečné kapacitě 8 000 mAh. O velkou pozornost si také říkají nasazené piny v zadní části, které budou komunikovat s doplňkovými moduly.

WP7 1 696x290x

Zdroj: Gizmochina.com

Jeden z modulů nabídne například extra silné osvětlení, i když mnohem zajímavější bude ultrafialový zářič typu UVC, s nímž půjdou sterilizovat věci či i dlaně od bakterií včetně COVID‑19. Následně nechybí ani infračervená kamera na noční vidění. Nakonec si ještě zaslouží zmínku dvojice přisvětlovacích LED diod a trojice objektivů fotoaparátu, kde hlavní práci odvede 48megapixelový senzor od neznámého dodavatele.

WP7 3 696x696x WP7 2 696x763x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: gizmochina.com, oukitel.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat