reklama

Huawei P40 Pro: fotografický velikán s tělem elegána sponzorovaný článek

Huawei P40 Pro: fotografický velikán s tělem elegána [sponzorovaný článek]
2020-05-06T13:29:02+01:00
• 6. 5. 2020
2

Podle TIPA je to nejlepší fotografický smartphone roku 2020. Nový HUAWEI P40 Pro je špičkový přístroj, který vám otevře úplně nové obzory fotografie. Kromě toho vyniká luxusním designem je také díky silnému procesoru Kirin 990 5G výkonným strojem s připojením 5G a technologii Wi-Fi 6 Plus.

Foťte co vás napadne se supervysokým rozlišením

Focení s HUAWEI P40 Pro je úplně nový zážitek ať už jde o selfies, fotky krajiny, nebo třeba o časosběrná videa. Systém fotoaparátů HUAWEI P40 Pro se vyznačuje evolucí systému Leica Quad Camera s výkonnějším fotoaparátem SuperSensing Cine Camera a fotoaparátem pro 3D snímání hloubky pro podporu zoomu 50x SuperSensing Zoom. Obecně řada Huawei P40 pokračuje v nejlepší tradici excelentního focení chytrými telefony. Velké čidlo o velikosti 1/1,28 palce disponuje velikostí pixelu 2,44 μm. Díky tomu umožňuje rapidně vyšší prostupnost světla pro lepší výkon při slabém osvětlení, zatímco vylepšená periskopová konstrukce se stará o 10násobek skutečného optického zoomu.

Elsa Black Wallpaper Front 30 Left 3714x7566x Elsa Black Rear 30 Right 3731x7584x

Rychlost, výkon i elegance

Huawei P40 Pro běží na čipové sadě Kirin 990 5G a podporují vysokorychlostní technologii 5G a technologii Wi-Fi 6 Plus. Pokročilý hardware je zabudován do krásného a kompaktního krytu s displejem HUAWEI Quad-curve Overflow, který nabízí vynikající plynulost a citlivost. Design je inspirován uměním pohybu v přírodě. Displej disponuje zaoblenými hranami na všech čtyřech stranách a vytváří tak tvar, který připomíná vodu přetékající přes okraj šálku. Super tenké rámečky a kulaté rohy zajišťují vzhled, který dělá dojem téměř nekončícího okraje a stará se o skvělý zážitek při pohledu na chytrý telefon, stejně jako o ergonomické držení. Vylepšený skener otisku prstu integrovaný do displeje nabízí o 30 % rychlejší biometrickou autentizaci. HUAWEI P40 Pro je elegán dostupný v barevných provedeních Blush Gold a Silver Frost.

Elsa Black Wallpaper Horizontal Rear 7583x2829x

Oblíbené lokální i globální aplikace v AppGallery

V úzké spolupráci s vývojáři na celém světě nabízí Huawei širokou škálu globálních a místních aplikací v AppGallery, oficiálním obchodu Huawei pro stahování aplikací, jenž je třetí největší na světě a aktuálně má více než 400 milionů uživatelů. V AppGallery od je také možné najít aplikace od Alza.cz, CZC, Komerční banky, Seznam.cz, Mall TV, Livesportu, Richee, Tipsportu, Tesca, Youradio nebo Windy a nyní je postupně budou doplňovat například i aplikace od Raiffeisenbank, České spořitelny nebo České pošty. Připojit se mají i DámeJídlo.cz, Avast či České dráhy s aplikací Můj vlak. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba aplikaci pro doručování jídla Wolt,  či strategickou hru Game of Thrones.

Elsa Black Unlock Horizontal Front 7583x2863x

Díky aplikaci MoreApps mohou uživatelé najít velkou řadu dalších aplikací, které milují a nedokáží si bez nich představit běžný den. Další možností je využít nástroj Phone Clone od Huawei. Ten dokáže z vašeho původního telefonu přenést do nového většinu aplikací.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Jeřábek

7. 5. 2020, 7:36

Vidím že Smarmanie začala kopírovat vaše články:

https://smartmania.cz/huawei-p40-pro-fotograficky-velikan-s-telem-elegana/

Přemysl Vaculík

VIP 7. 5. 2020, 7:53

Nekopíruje, toto je sponzorovaný článek zadaný partnerem.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim