reklama

Rouška Xiaolai v akci díky našemu kupónu sponzorovaný článek

Rouška Xiaolai v akci díky našemu kupónu [sponzorovaný článek]
2020-04-28T14:06:17+01:00
• 27. 4. 2020

Rouška Xiaolai a slevový kupón

Dnes si představíme jeden produkt, za kterým stojí čínská společnost. Rouška s třemi vrstvami pro zachycení viru, prachu aj. Právě tu mají nyní v akci v obchodě Geekbuying.

Pokud se podíváte na tento odkaz, naleznete také další možnosti ochranných roušek k zakoupení. Výhodou je, že jich v zahraničním obchodě Geekbuying mají dostatek. Roušku zakoupíte za 1 807 Kč. Pokud zadáte náš kupón NNNEUMASK, zaplatíte jen 1 741 Kč. Za tuto cenu dostanete hned 50 kusů! Kupujte ZDE, Pokud ale zadáte stejný kupón, zaplatíte jen 3 616 Kč. Za tuto cenu dostanete hned 100 kusů! Kupujte ZDE Roušky vám dorazí do pěti pracovních dní.

Rouška Snímek obrazovky 2020 04 27 v 183902 1010x958x

 

Celá kostra je vyrobena z velmi ekologického materiálu. Rouška se nosí velice pohodlně, přičemž nijak netlačí. Celý materiál je totiž velmi elastický. Dýchání probíhá komfortně a bez jakýchkoli problémů. Geekbuying uvádí, že je možné tuto roušku použít i během cvičení.

Pokud se podíváte na tento odkaz, naleznete také další možnosti ochranných roušek k zakoupení. Výhodou je, že jich v zahraničním obchodě Geekbuying mají dostatek. Roušku zakoupíte za 1 807 Kč. Pokud zadáte náš kupón NNNEUMASK, zaplatíte jen 1 741 Kč. Za tuto cenu dostanete hned 50 kusů! Kupujte ZDE, Pokud ale zadáte stejný kupón, zaplatíte jen 3 616 Kč. Za tuto cenu dostanete hned 100 kusů! Kupujte ZDE Roušky vám dorazí do pěti pracovních dní.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat