Chytrý stylus nejen pro váš smartphone za 284 Kč sponzorovaný článek

Chytrý stylus nejen pro váš smartphone za 284 Kč [sponzorovaný článek]
2020-04-10T06:35:17+02:00
• 9. 4. 2020

Internetový obchod eBay nabízí velice zajímavý produkt. Jedná se o chytrý stylus, který lze použít pro psaní poznámek, kreslení a dalších činností na tabletu / telefonu. Hodí se například také pro elektronický podpis. Díky kolečkům a tlačítkům na konstrukci lze dokonce efektivně přepínat stránky, například v aplikaci PowerPoint. 

Dotykové pero nejen pro psaní poznámek

Dosah stylusu činí až 10 metrů, takže jej lze používat i během prezentování – právě zde uvítáte možnost přepínat stránky pomocí bočním tlačítkům. Nachází se zde také tři nastavitelná rozlišení 800 / 1200 a 1600 DPI. Produkt nabízí také vyšší citlivost než standardní stylusy, což zaručuje hladké a přesné pracování na široké ploše. 

Dotykové pero Dotykové pero Dotykové pero

Pro příjemné psaní a celkové používání je zde použit ergonomický design, který pomáhá pohodlnější práci zápěstí a paží. Tento mini stylus lze ale použít i jako optickou myš, kterou připojíte k notebooku nebo stolnímu počítači. Jednoduchým otočením se z myši stane zase pero, respektive stylus pro váš tablet / telefon. Nachází se zde tedy i posuvné kolečko pro procházení webových stránek. Stylus / myš podporuje Windows 7, Vista, XP, 2000, Android, Linux, macOS, iOS. 

Vzhledem ke své ceně nečekejte, že byste s perem vykonávali práci pro raketové inženýry. Na druhou stranu jde o velmi levný a zajímavý kompromis, který použijete pro psaní poznámek a další. 

Pokud vás produkt zaujal, můžete si jej zakoupit u internetového obchodu eBay za krásných 284 Kč. Stačí použít náš odkaz a zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat