reklama

Apple Music přináší playlist Get Up! a Home Office DJ

Apple Music přináší playlist Get Up! a Home Office DJ
2020-03-26T18:00:54+01:00
• 26. 3. 2020

Zdroj: MacRumors

Apple Music dnes vydal nový playlist pod názvem Get Up! Mix. Jedná se opět o algoritmický seznam skladeb, který spojuje stávající seznamy skladeb, jako je Chill Mix, New Music Mix, Friends Mix a Favorites Mix. 

Apple Music má nové playlisty

Get Up! Mix nabídne seznam skladeb s různými žánry. Aktualizován playlist bude každé pondělí přímo editory služby Apple Music. Novinka stále není k dispozici všem uživatelům, takže pokud ji ještě nemáte v sekci Pro vás, budete si muset ještě chvíli počkat. Já osobně již k playlistu přístup mám a zatím jsem spokojen s tím, co Apple Music nabízí. 

Apple Music Apple Music Apple Music

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple ale představil také nový seznam skladeb pod názvem Home Office DJ. Komu je playlist určen, je jasné už z názvu – lidem, kteří v současné době pracují z domova. Novinka se nachází v části Procházet, přičemž obsahuje skladby od The Weeknd, Ed Sheeran, Lady Gaga, Post Malone, Halsey a dalších. Apple uvádí, že se playlist zaměřuje na nedávné popové, taneční, hip-hopové a RB žánry. 

Z důvodu koronaviru stanice Beats 1 a její moderátoři nyní vysílají ze svých domovů, přičemž k rozhovorům s hudebníky používají FaceTime. Apple na všechny zaměstnance tlačí, aby pracovali z domova, pokud je to možno. Brzy se můžeme těšit na rozhovor s Eltonem Johnem a Hayley Williams. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim