reklama

Xiaomi oznámilo hromadu nového příslušenství

Xiaomi oznámilo hromadu nového příslušenství
2020-02-14T17:10:02+01:00
• 15. 2. 2020
2

V souvislosti s představením nového modelu Mi 10 si společnosti Xiaomi nachystala také velkou várku příslušenství nejen pro chytré telefony, která není vázána pouze k této aktuální novince. Čínský výrobce oficiálně oznámil celkem 7 doplňků a určitě mezi nimi naleznete zajímavé přírůstky za velmi atraktivní cenovky. Zařízení budou přecházet do prodeje postupně v řádech následujících týdnů.

Xiaomi představilo top modely Mi 10 a Mi 10 Pro

Od reproduktoru po nabíječku

Bezdrátová nabíječka s výkonem 30 Wattů překvapí ventilátorem a vzduchovým kanálkem pro lepší odvod tepla. Plusem k dobru je možnost svislého postavení telefonu. Cena v přepočtu vychází na 655 Kč. Speciální ovladač pro mobilní hráče za cca 984 Kč toho prozatím moc o sobě neprozradil. Snímek alespoň přibližuje ovládací prvky po bocích u vloženého zařízení.

 

Přenosný reproduktor potěší hlavně bezdrátovým (30 W) nabíjením během poslechu hudby. Z vlastností můžeme vypíchnout technologii NFC nebo funkci Bluetooth 5.0. Zájemci si mohou připravit zhruba 819 Kč. Univerzální nabíječka s maximálním výkonem 65 Wattů je založena na nitrid gallitu (GaN) a kromě telefonů ji lze použít i u přenosných počítačů.

Dále je součástí jen vstup pro USB typu C a prodejní cena byla stanovena na cca 490 Kč. Chladící ventilátor za zhruba 424 Kč dostal vlastní baterii a přítomné USB typu C dovoluje připojení dalšího zařízení. K modelu Mi 10 zakoupíte různě barevné obaly (červený, modrý, oranžový, zelený) za doposud neupřesněnou cenovku.

 

Nakonec si zaslouží zmínku výkonný router se 7 anténami zajišťující rychlost až 9,6 GB/s a uvnitř najdete čip Qualcomm IPQ8071A, 512MB RAM či 256MB úložiště. Jedná se o vůbec první router od Xiaomi podporující standard WiFi 6. Cena bude bez mála atakovat hranici 2 000 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim