reklama

Facebook Lite získává tmavý režim

Facebook Lite získává tmavý režim
2020-02-15T09:30:35+02:00
• 15. 2. 2020
2

Aplikace Facebook pro Android zatím nedostala tmavý režim a podle posledních náznaků se na něm stále pracuje. Není jasné, kdy bychom se mohli této změny dočkat. Předpokládáme, že se tak stane až za pár měsíců. Pokud ale nechcete čekat, můžete vyzkoušet odlehčenou aplikaci Facebook Lite. Právě ta dostává tmavý režim.

Facebook Lite

Aplikace Facebook Lite je designovaná pro trhy, kde je horší připojení k internetu a nejsou dostupná vybavenější zařízení. Tomu také odpovídá vybavenost a jednoduchost aplikace. Zřejmě bylo jednodušší implementovat tmavý režim a zřejmě je zcela připraven.

Údajně již od ledna je dostupný tmavý režim v aplikaci Facebook Lite, ale až nyní dochází k většímu rozšiřování. Zřejmě Facebook novinku zavádí postupně a aktivuje ji u uživatelů skrze nastavení ze strany serverů. Celá aplikace se tedy nabízí v tmavších barvách, ale nečekejte, že by se nabízela zcela černá barva.

Jak je vidět ze získaných snímků obrazovek, tmavý režim je k dispozici skrze jednoduchý přepínač v menu. Není zde nějaké další sofistikované nastavení, třeba určování podle systému. Ačkoliv máme nejnovější stabilní verzi aplikace, přepínač se nám neobjevil. Můžete tedy vyzkoušet na svém zařízení, jestli máte novinku k dispozici. Případně si musíte počkat na aktivaci ze strany serverů Facebooku.

logo-app Facebook Lite Facebook Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Koumar

15. 2. 2020, 19:14

Já mám to štěstí a mám ho tam :D

SticklerStickleru

15. 2. 2020, 17:42

Dneska mi prišla aktualizace a nemam to tam :D :/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim