reklama

WhatsApp pro iOS s tmavým režimem v rámci beta verze

WhatsApp pro iOS s tmavým režimem v rámci beta verze
2020-02-23T11:30:13+02:00
• 23. 2. 2020

Grafika: Dotekomanie.cz

2

Před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že populární komunikační služba WhatsApp se dočká dlouho očekávané funkce. Samozřejmě je řeč o tmavém režimu, nebo-li Dark Mode. Už v průběhu minulého roku se na internet dostávaly různé snímky obrazovky, které tmavý režim aplikace WhatsApp zachycovaly. 

WhatsApp po téměř dvouletém vývoji nabídne tmavý režim

Po vydání aktualizace 2.20.10 jsme se ale konečně dočkali. Společnost WhatsApp do své aplikace přinesla nejen podporu úspory dat a některých funkcí systému iOS 13, ale také tmavý režim. Samozřejmě má to malý háček – funkce je prozatím k dispozici pouze pro beta testery. 

WhatsApp WhatsApp WhatsApp WhatsApp WhatsApp

Zdroj: Wabetainfo

Pokud ale patříte mezi registrované testery a novou funkci chcete vyzkoušet, musíte si aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi 2.20.30.25 pomocí TestFlight. V této aktualizaci se mnoho novinek nenachází, tedy pokud nepočítáme podpory tmavého režimu. 

WhatsApp WhatsApp

Zdroj: Wabetainfo

Musím říci, že na přidání této funkce jsme čekali pozoruhodně dlouho. Prakticky na tmavém režimu firma začala pracovat už 22. října roku 2018. Těžko říci, co vývojářskému týmu zabralo nejvíce času. Důležité ale je, že Dark Mode skutečně dorazil. Na internetu se dokonce objevila informace o tom, jak vlastně tmavý režim bude fungovat v praxi.

Pokud operační systém iOS 13 bude nastaven na tmavý režim, aplikace se tomuto nastavení automaticky přizpůsobí. Prozatím se zdá, že se bude jednat o jediný způsob, jakým bude možné funkci vyvolat. Kdy bude aktualizace dostupná i široké veřejnosti, je prozatím ve hvězdách.

Zdroj: wabetainfo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Zýbalst

23. 2. 2020, 12:30
Android aplikace

Už několik let se o tom mluví a skutek útěk. Výsledný Dark bude pak za prachy, tak jako u Gmailu, MeWe atd

Přemysl Vaculík

VIP 23. 2. 2020, 15:42

U Gmailu se za něj neplatí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim