reklama

Tetris pod značkou Electronic Arts končí

Tetris pod značkou Electronic Arts končí
2020-01-31T22:50:39+02:00
• 1. 2. 2020

Proslulá hra Tetris pod světoznámou značkou Electronic Arts ukončí své působení už v následujících měsících. Oficiálně to bylo oznámeno prostřednictvím oficiálního Twitter účtu Tetris Blitz, který je spravován zmiňovaným vydavatelstvím ze Spojených států. Konec se dotkne konkrétně herních titulů s názvem Tetris a Tetris Blitz. Nicméně na plnohodnotné alternativě se již pracuje a přinesou ji samotní vývojáři bez jakékoliv podpory od silné značky.

Nové možnosti na obzoru

Obě hry Tetris budou sice ukončeny přesně k 21. dubnu letošního roku, ale vývojáři hry ze studia N3TWORK plánují příchod náhrady ještě před letními prázdninami, protože dohodu s Tetris Company mají od roku 2019 uzavřenou na několik let dopředu. V současné době N3TWORK nabízí hru zdarma pro oba největší systémy v klasickém provedení bez speciálních režimů oproti variantě od Electronic Arts.

Dobrou zprávou pro mobilní hráče je, že nová hra neobsahuje žádné mikrotransakce a další nutné dokupování balíčků. Například EA si účtovalo částku kolem 5 dolarů za pouhé odstranění reklam. V měsíci červnu má dojít v oficiální podobě hra Tetris Royale, která momentálně prochází testováním a ponese se v duchu populární hry Battle Royale. Nakonec N3TWORK do budoucna počítá s uvedením několika dalších provedení hry Tetris.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat