reklama

Realme C3 dorazí už 6. února

Realme C3 dorazí už 6. února
2020-01-31T22:50:55+02:00
• 1. 2. 2020

Významnou aktualizaci produktové nabídky v těchto dnech dokončuje společnost Realme. Model C2 z dubna loňského roku vystřídá vylepšená varianta s přívlastkem C3 a nejnovější únik přibližuje všechny hlavní prvky ze seznamu specifikací. Přitom k oficiálnímu představení má dojít v zahraničí až ve čtvrtek 6. února. Čínská firma bude případné majitele lákat na širokoúhlý displej nebo velkokapacitní baterii pro nadstandardní výdrž.

Maximum zábavy

Realme C3 získá 6,5palcový displej s HD+ rozlišením a výřez ve tvaru padající kapky, který ochrání odolné sklo Gorilla Glass od Corningu. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Helio G70 od MediaTeku a dvě rozdílné konfigurace paměti – 3GB RAM + 32GB úložiště či 4GB RAM + 64GB úložiště.

Obě verze budou podpořeny slotem na paměťovou microSD kartu. Velké pozornosti neunikne 5 000mAh článek baterie, u které například slibují až 30 dnů setrvání v pohotovostním režimu. Každopádně se u modelu neobjeví žádná technologie rychlého nabíjení.

Zadní část zaberou pouze dva senzory fotoaparátu složené z hlavního 12MPx objektivu a 2MPx hloubkového snímače. Vzhledem k cenově dostupnému zařízení nelze očekávat ani nasazení snímače otisků prstů. Přesnou prodejní cenu bychom měli zjistit až během příštího týdne po odhalení samotným výrobcem.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim