reklama

Realme C3 dorazí už 6. února

Realme C3 dorazí už 6. února
2020-01-31T22:50:55+02:00
• 1. 2. 2020

Významnou aktualizaci produktové nabídky v těchto dnech dokončuje společnost Realme. Model C2 z dubna loňského roku vystřídá vylepšená varianta s přívlastkem C3 a nejnovější únik přibližuje všechny hlavní prvky ze seznamu specifikací. Přitom k oficiálnímu představení má dojít v zahraničí až ve čtvrtek 6. února. Čínská firma bude případné majitele lákat na širokoúhlý displej nebo velkokapacitní baterii pro nadstandardní výdrž.

Maximum zábavy

Realme C3 získá 6,5palcový displej s HD+ rozlišením a výřez ve tvaru padající kapky, který ochrání odolné sklo Gorilla Glass od Corningu. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Helio G70 od MediaTeku a dvě rozdílné konfigurace paměti – 3GB RAM + 32GB úložiště či 4GB RAM + 64GB úložiště.

Obě verze budou podpořeny slotem na paměťovou microSD kartu. Velké pozornosti neunikne 5 000mAh článek baterie, u které například slibují až 30 dnů setrvání v pohotovostním režimu. Každopádně se u modelu neobjeví žádná technologie rychlého nabíjení.

Zadní část zaberou pouze dva senzory fotoaparátu složené z hlavního 12MPx objektivu a 2MPx hloubkového snímače. Vzhledem k cenově dostupnému zařízení nelze očekávat ani nasazení snímače otisků prstů. Přesnou prodejní cenu bychom měli zjistit až během příštího týdne po odhalení samotným výrobcem.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim