reklama

Spotify konečně přináší texty písní v reálném čase

Spotify konečně přináší texty písní v reálném čase
2020-02-22T15:00:17+02:00
• 22. 2. 2020

Grafika: Spotify

2

Švédská hudební streamovací služba Spotify je na celosvětovém trhu stále nejpoužívanější. A aby si toto prvenství i nadále zachovala, svou mobilní aplikaci neustále aktualizuje. Nyní se například konečně dočkala vysoce požadované funkce.

Spotify přináší lyrics v reálném čase

Po několikaměsíčním testování se společnost rozhodla implementovat do mobilní aplikace pro iOS a Android tzv. lyrics, nebo-li texty skladeb. Skvělou zprávou je, že se jedná o aktualizace na straně serveru, což znamená, že se funkce rozšíří bez nutnosti čekání na instalační balíček pro aplikaci. 

Spotify Spotify Spotify

Grafika: 9to5google

Texty u jednotlivých skladeb budou synchronizované jako v případě konkurenčního Apple Music. Pokud tedy budete poslouchat skladbu, její text se vám bude zobrazovat v reálném čase, viz přiložené snímky obrazovky. Tzv. lyrics se objeví pod obrázkem alba a zobrazí texty pro aktuální skladbu. Stačí jednoduše na novou kartu klepnou a texty se zobrazí přes celou obrazovku aplikace. 

Zavádění funkce je prozatím trochu omezené, takže ještě chvíli potrvá, než se objeví u všech uživatelů. Podle uživatelů sociální sítě Twitter se také zdá, že Spotify má v rukávu také desktopovou verzi. 

V redakci používáme nejnovější verzi aplikace Spotify a prozatím novou funkci nemáme k dispozici. Jak jste na tom vy? Pokud funkci na svém telefonu máte, neváhejte nám o tom napsat do komentářů.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hakus von Tyros

22. 2. 2020, 22:28
Android aplikace

Spofity nemusím.
Více než vtíravá aplikace.

Míša Lhotáková (Livarno)

22. 2. 2020, 17:01
Android aplikace

Lyrics se mi zobrazil pouze jednou u písně a vypadalo to že spolupracují s webovou stránku https://genius.com/.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim