reklama

iPhone 11 se stal nejprodávanějším modelem

iPhone 11 se stal nejprodávanějším modelem
2020-02-01T15:00:50+02:00
• 1. 2. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple odhalila ve své finanční zprávě informace o tom, jak se v prvním čtvrtletí letošního roku prodávaly jednotlivé iPhony. Tim Cook prozradil, že iPhone 11 se během tří měsíců stal nejprodávanějším modelem tohoto technologického giganta. 

iPhone 11 králem mezi „jablíčky“

Podle Tima Cooka se letošní nejlevnější model stal nejprodávanějším telefonem firmy Apple, a to dokonce každý týden v průběhu prvního čtvrtletí letošního roku. Tento kousek dokonce porazil i vlajkový model iPhone 11 Pro a staršího bratříčka iPhone XR, který je ještě levnější.

iPhone 11

Přesná prodejní čísla firma pochopitelně nesdílela, ovšem je jasné, že letošní „jedenáctka“ se stala nejlépe prodávaným modelem vůbec, tedy alespoň v rámci tříměsíčního vánočního období. Konkrétně tento model se skvělých výsledků dočkal hned z několika možných důvodů. Jednoznačně si své uživatele získal svou nízkou cenou a také poměrem cena/výkon. Dále Apple zapracoval také na speciálním zahraničním programu, prostřednictvím kterého si uživatelé starších modelů mohou nechat provést výměnu za nové. 

Tim Cook také prohlásil, že dalším X faktorem je Apple Car pro iPhone. Právě tato novinka měla způsobit nárůst prodejů. Zapomenout nemůžeme ani na čínský trh, na kterém byl iPhone 11 mimořádně populární. Během čtvrtletí se zde nové telefony Applu staly jedny z nejprodávanějších. Uvidíme, jak si Apple povede v následujícím čtvrtletí.

Zdroj: ww.9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim