reklama

Black Shark 3 nabídne speciální nabíjení aktualizováno

Black Shark 3 nabídne speciální nabíjení [aktualizováno]
2020-03-03T17:00:16+02:00
• 27. 2. 2020

Zdroj: GSMArena

Aktualizováno 27. 2.

Spoluzakladatel společnosti Black Shark potvrdil na sociální síti Weibo, že novinka přijde s magnetickým uchycením nabíjecího kabelu. Jak je vidět na obrázku níže, nabíjení bude probíhat skrze zadní stranu, takže i při hraní her nebude vadit kabel, který by trčel z boku zařízení.

Zdroj: xda-developers.com

Kromě toho se potvrzuje, že technologie nabídne 65 W, přičemž v samotném smartphonu Black Shark 3 budou dvě baterie s celkovou kapacitou 4720 mAh. Bude možné doplnit 60 % kapacity za pouhých 15 minut. K dispozici bude ale i běžné nabíjení skrze USB C.

Původní článek 25. 2.

Značka Black Shark se na trhu s mobilními telefony proslavila hlavně díky svému hernímu a výkonnému zařízení. Ve svém portfoliu má již čtyři telefony a už 3. března má dorazit v pořadí pátý model Black Shark 3.

Black Shark 3 nabĂ­dne perfektnĂ­ parametry

V pořadí již pátý model společnosti má údajně dorazit s výkonným procesorem Snapdragon 865, který samozřejmě bude dodávat výrobce Qualcomm. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se v tomto případě měla starat operační paměť s kapacitou 16 GB. Výrobce dokonce zapracoval i na displeji, jenž by měl nabídnout QHD rozlišení. To ale není vše. Zobrazovací panel by měl totiž nabídnout i 120 Hz. Uživatelé by si navíc sami mohli zvolit, jakou obnovovací frekvenci budou chtít používat. Na výběr bude mezi 60, 90 a 120 Hz. Dále si budou moci nastavit, jaké rozlišení zobrazovací panel nabídne – zda FHD či QHD. 

Black Shark 3

Zdroj: GSMArena

S největší pravděpodobností bude telefon vybaven také 5 000mAh baterii s podporou 65W rychlého nabíjení. Vzhledem k předchozím produktům lze očekávat dominantní a herní design obohacený zelenými akcenty. Zapomenout zmínit nemůžeme ani velice účinný chladící systém, který pomůže udržet nízké teploty i při nejnáročnějších činnostech. 

„Hráči ocení další hardwarové specifikace, mezi které například patří údajná operační paměť. Ta by měla nabídnout velikost až 16 GB. Někteří mohou samozřejmě namítnout, že už jde o naprosto zbytečnou velikost RAM, hráči však toto navýšení ocení – obzvlášť ve chvíli, kdy budou chtít s telefonem pár let pracovat.“

Zdroje: gsmarena.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim