Apple má představit menší bezdrátovou nabíječku ještě tento rok

Apple má představit menší bezdrátovou nabíječku ještě tento rok
2020-02-03T11:33:06+02:00
• 3. 2. 2020

Nejnovější spekulace předpovídají zcela nové produkty společnosti Apple již v první polovině letošního roku. Kromě již známého nástupce iPhonu 8 se máme údajně dočkat bezdrátové nabíječky a také chytrého štítku pro lokalizaci vašich věcí. Nové informace poskytl známý a vcelku spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo. Ten také dále varuje, že koronavirus může některé produkty zpozdit.

Menší bezdrátová nabíječka v přípravě

Chytrý štítek pro lokalizaci vašich věcí se bude pravděpodobně jmenovat AirTag. Využívat bude ultra-širokopásmový přenos, který podporují nejnovější iPhony 11 díky čipu U1. Díky tomu bude možné přesně lokalizovat AirTag, který můžete mít třeba na klíčích nebo na batohu. Zmínky o AirTagu už byly nalezeny také vloni na podzim v kódu systému iOS. Takový AirTag by mohl vypadat podobně jako třeba Tile na obrázku níže, který má podobnou funkcionalitu.

Další novinkou má být bezdrátová nabíječka. Apple již v minulosti představil AirPower, což byla bezdrátová podložka, která měla nabíjet současně až tři zařízení. Ta se ale do prodeje nikdy nedostala a americký výrobce po několika měsících oznámil její zrušení. Nová verze bezdrátové nabíječky má být menší a podporovat standard Qi.

Nakonec má možná dojít také k představení nových velkých sluchátek přímo od Applu. Můžou být podobné již představeným Beats Solo Pro, tedy oproti AirPods mají být přes celé uši. Nástupce iPhonu 8 pod označením iPhone SE 2 nebo iPhone 9 je pak již téměř jistotou. K představení by mohlo dojít už za měsíc v březnu. Jestli však stihne všechny produkty Apple připravit včas, je otázkou, jelikož koronavirus prý může negativně ovlivnit produkci v čínských továrnách.

Zdroj: ww.9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat