reklama

Vodafone TV je nová služba a aplikace, zatím se testuje

Vodafone TV je nová služba a aplikace, zatím se testuje
2020-01-13T18:00:44+02:00
• 13. 1. 2020
8

Mobilní operátoři se snaží zákazníky nalákat na tarify a nejrůznější služby. Již dávno neposkytují jen telefonní služby, čím dál více se zaměřují na další možnosti. Jednou takovou je i sledování televize. O2 i T-mobile nabízí vlastní řešení s funkcemi navíc. Vodafone doposud nabízel podobnou službu ve spolupráci Sledování TV. Brzy se ale dočkáme novinky v podobě Vodafone TV.

Vodafone představuje „neomezená“ data za 799 Kč měsíčně

Vodafone TV

V tuto chvíli víme pouze o aplikaci Vodafone TV pro Android, ale zřejmě se dočkáme i verzí pro další platformy, možná i pro samotné televize. Jestli bude k dispozici i webová verze, není známo. Vodafone TV pro Android je poměrně jednoduchá aplikace pro sledování televizních kanálů.

Vodafone TV Vodafone TV

Kromě sledování živého přenosu bude k dispozici i funkce zpětného sledování, v rámci které se nabídne 7 dnů zpětně. Součástí je také televizní program, skrze který se lze podívat na konkrétní pořad i od začátku.

Součástí je možnost nahrání si pořadu, přičemž následně bude dostupný na jakémkoliv zařízení, kde bude uživatel přihlášen se svým účtem. Popis aplikace zmiňuje i možnost přenesení obsahu na televizi, ale není jasné, jestli bude potřeba aplikace pro TV, nebude bude k dispozici podpora Google Cast.

  • Přehrávat vybrané pořady až 7 dní zpětně
  • Přehrát právě vysílaný pořad znovu od začátku
  • Sledovat filmy nebo seriály přímo z Videotéky
  • Nahrávat oblíbené pořady a přehrát si je pak na jakémkoli zařízení
  • Užívat si programy v originálním znění
  • Přenést přehrávaný obsah na TV obrazovku (pro správné fungování je nutné mít zařízení připojena do stejné internetové sítě)

Novinka bude dostupná i pro tablety, ale to je spíše jen takový bonus. Vodafone také uvádí, že služba poběží spolehlivě na Wi-Fi i mobilním připojení, přičemž bude dostupná i v rámci EU. Tak trochu to vypadá na předělanou službu Horizon Go od UPC, poskytovatele internetového připojení, kterého Vodafone nedávno odkoupil.

Vodafone TV

Vodafone TV

O aplikaci jako takové nás informoval čtenář Josef Navrátil. Samozřejmě jsme se dotázali i operátora Vodafone na jakékoliv bližší podrobnosti. Vodafone nám sdělil, že aplikace Vodafone TV se zatím interně testuje a je dostupná pouze pro zaměstnance Vodafonu. Jakmile bude služba dostupná, dočkáme se podrobnějších informací, dostupnosti a případně i samotné ceny. Operátor nám nechtěl poskytnou další informace, jelikož služba ještě není hotová.

logo-app Vodafone TV (CZ) Vodafone TV Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Radek Sonyk Andrisek

8. 2. 2020, 7:38

Pietro ha ha nevím nic o tom že by podá měla aplikaci pro android tv OS a očekávám každou zprávu ohledně spuštění Vodafone tv kvůli sloučení vodafonem nemáme v ČR Horizon go v android tv což znamená že není potřeba set-top boxu ale chytré služby pohodlně přes tv aplikaci a podá rozhodně nemá videotéku a spoustu lidí u pody ani neví jaké služby vůbec podá nabízí kvůli podvodu residomo je jim vytvořena ořezaná nabídka a každý zákazník neví nic co vlastně mají za služby které stanice jdou pustit spětne a které nejdou zkoušel jsem i mobilní apku podá v android tv a je naprosto nepoužitelná zastaralá

Hmm. To je opravdu bomba zpráva ! ???? Společnost PODA umožňuje sledování televize přes PC nebo SMARTPHONE již několik ROKŮ a to bez jakéhokoliv dalšího poplatku ! Stačí mít jen jejich internet a TV „na doma“ v balíčku, doslova „za hubičku“ A je jedno, co máte na mobilu za SIM CARD ! Redaktoři by měli jít na pravidelná školení, když si to neumějí dohledat a takovouhle, jak že „novinku“ nám tady cpou ????

Přemysl Vaculík

VIP 20. 1. 2020, 17:47

Pouze jsem upozornil na něco, co se chystá. Nikde netvrdím, že to je jediná služba a že nic jiného není na trhu.

Radim Stehlík

14. 1. 2020, 12:09

takže náhrada za Horizon Go od UPC

Radek Sonyk Andrisek

8. 2. 2020, 7:41

Ano proto není Horizon go ve Smart tv jak mají Slováci tam UPC zůstává

Josef Vyhnal

13. 1. 2020, 18:49

Něco takovéhoto ma už léta, jen ne v barvách vodafone. Za paušál dostanete body do Vodafone galerie a za to se da koupit měsíční balíček sledovanitv.cz

Honza Rössler

14. 1. 2020, 12:19

Ano, používáme v rámci balíčku a bohužel to spíš vypadá na ukončení spolupráce.

Josef Vyhnal

14. 1. 2020, 15:23

To by bylo špatný. Predpokladam, že nová app a TV už free nebude. Škoda.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat