reklama

Ušetřete několik tisíc: Poslední šance nakoupit za výprodejové ceny! sponzorovaný článek

Ušetřete několik tisíc: Poslední šance nakoupit za výprodejové ceny! [sponzorovaný článek]
2020-01-31T08:56:12+02:00
• 31. 1. 2020

Leden pomalu končí a s ním končí i oblíbené povánoční výprodeje. Ceny u mnoha smartphonů i dalších chytrých produktů jsou na minimu, což je ideální příležitost k nákupům. Výrazně ušetříte například u Xiaomi, Samsungu nebo Huawei. Z čeho můžete vybírat?

Obměňte hodinky a pořiďte si skvělý smartphone

Samsung nabízí dvě atraktivní akce. Jednu u smartwatch, druhou u smartphonů.

Máte-li na ruce starší model chytrých hodinek a pokukujete po nových, můžete v Mobil Pohotovosti využít atraktivní bonus v podobě 500 Kč, který se přičte k výkupní ceně vašich hodinek. Prodat můžete hodinky značky Samsung a Apple. Nové Samsung Galaxy Watch navíc pořídíte za výprodejové ceny. Více o akci najdete zde.

Ceny klesly i u telefonů. Samsung Galaxy A50 zakoupíte za 6 490 Kč (běžná cena je 8 990 Kč) a navíc dostanete zdarma sluchátka Niceboy v hodnotě 990 Kč.

Atraktivní cenu 13 990 Kč najdete u Samsung Galaxy S10e, kdy oproti běžné ceně 19 490 Kč ušetříte 5 500 Kč. Přehled dalších modelů najdete zde.

Zakoupit můžete i žhavé novinky Samsung Galaxy A51 nebo Galaxy A71, které nabízí skvělý fotoaparát, nádherný displej a výkonný hardware.

Skvělé ceny u Xiaomi

Jeden z nejprodávanějších telefonů Xiaomi Redmi Note 7 můžete mít již za 3 990 Kč. Za tuto cenu je kapacita 64 GB, pokud si přejete 128 GB, připlatíte si 1 000 Kč.

Xiaomi Redmi Note 8T je nyní za akčních 4 490 Kč (běžná cena je 4 990 Kč) a jako dárek dostanete sluchátka Niceboy v hodnotě 990 Kč.

Výjimečně jasné telefony Huawei

Krásný displej a profesionální fotoaparát nabízí smartphony Huawei.

  • Huawei P30 Lite bude váš za super cenu 5 990 Kč (běžná cena je 7 990 Kč).
  • Huawei Nova 5T se čtyřmi kamerami pořídíte za 8 490 Kč (běžná cena je 9 990 Kč).

Honor MagicWatch 2 skladem

Pokud si chcete udělat radost novými hodinkami, určitě byste neměli minout nové Honor MagicWatch 2.

Tělo hodinek je vyrobeno z rafinované nerezové oceli, jsou tak extrémně odolné. Vždy zapnutý AMOLED displej zůstane rozsvícený a můžete tak bezproblémově sledovat svou denní aktivitu. K dispozici je 15 fitness režimů a díky voděodolnosti si s nimi bez problémů zaplavete.

Honor MagicWatch 2 mají cenovku 4 990 Kč.

Jablíčkáři mohou jásat

A mají k tomu hned několik důvodů. Jeden z nich je skvělá cena 17 990 Kč u Apple iPhone XS, který běžně stojí 26 890 Kč. Telefon můžete navíc zakoupit na splátky bez navýšení.

Na splátky bez navýšení můžete zakoupit i nový iPhone 11, u kterého je navíc lákavý výkupní bonus až 2 000 Kč.

Slevy padly i na další modely iPhonů, kompletní přehled najdete zde.

V povánočním výprodeji najdete i další skvělé produkty ze sekce audio nebo chytré produkty do domácnosti. Všechny zlevněné kousky si prohlédnete zde.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat