reklama

Twitter chystá nové užitečné funkce

Twitter chystá nové užitečné funkce
2020-01-19T18:00:14+02:00
• 19. 1. 2020

Zdroj: TheVerge

Sociální sít Twitter se neustále vyvíjí, což dokazují také nedávné aktualizace, kterých jsme se dočkali. Například nedávno společnost uvolnila funkci Topics, která má za úkol uživatelům pomoci držet krok se všemi nejnovějšími zprávami, které jednotlivého uživatele zajímají, ve více než 300 různých tématech, včetně sportu, zábavy a hraní her. Topics na Twitteru poskytují uživatelům velice snadný způsob, jak držet krok s aktuálními zprávami v tématech, které daného uživatelé zajímají. Vše funguje tak, že vám funkce umožní zobrazit tweety z různých důvěryhodných zdrojů, které možná nebudete sledovat.

Twitter chystá skvělé funkce

Zahraniční server 9to5Google však zjistil informace o dalších funkcích, které se již brzy dostanou mezi širokou veřejnost. Pokud například na sociální síti sledujete účty, u kterých musíte vidět každý příspěvek, neboli tweet, máme pro vás skvělou zprávu. Twitter totiž má v plánu zveřejnit funkci, prostřednictvím které si budete moci tweety přidat do tzv. Listů.

„Tato funkce v podstatě umožňuje uživatelům vytvořit seznam témat nebo účtů a poté tento seznam připnout k hlavnímu kanálu. Takže vedle hlavní časové osy bude k dispozici další seznam podle výběru uživatele.“

Twitter

Další zajímavou novinkou by měla být možnost naplánovat tweety. Tuto funkci ale zřejmě ocení hlavně společnosti nebo uživatelé, kteří se věnují marketingu. Není v současné chvíli jasné, kdy se těchto nových možností dočkáme. S největší pravděpodobností jde jen o otázku několika týdnů.

Zdroj: ausdroid.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim