reklama

TOP bezdrátová sluchátka s designem AirPods Pro, která jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka s designem AirPods Pro, která jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2020-01-07T14:59:05+02:00
• 7. 1. 2020

Bezdrátová sluchátka s designem AirPods Pro

Sluchátka se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tato sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měla vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Sluchátka, vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení, budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 5.0. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měla sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Tato sluchátka na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest jsou však po dobu prvního týdne jen za 1 147 Kč. Pokud použijete náš kupón 8JUPQET7TP, zaplatíte jen 1 057 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 v akci!

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 1 814 Kč. Jelikož ale máme k dispozici slevový odakz, cena je nižší. Díky nám si tak nyní můžete zakoupit nová kompletně bezdrátová sluchátka od Xiaomi za cenu 1 269 Kč a získáte tak více než den hraní, automatické párování či Bluetooth ve verzi 5.0.¨

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 s velkou kapacitou baterií. Doba přehrávání činí až deset hodin, celá dokovací stanice vystačí na přibližně 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Originální Xiaomi Air 2 na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 1 814 Kč. Pokud ale použijete náš odkaz, zaplatíte jen 1 269 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka za exkluzivní cenu!

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T5 s baterií o kapacitě 380 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až pět hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Originální QCY T5 na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 498 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim