reklama

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka s designem AirPods Pro, kter├í jsou nyn├ş v akci! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

TOP bezdr├ítov├í sluch├ítka s designem AirPods Pro, kter├í jsou nyn├ş v akci! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-01-07T14:59:05+02:00
ÔÇó 7. 1. 2020

Bezdrátová sluchátka s designem AirPods Pro

Sluch├ítka se m┼»┼żou pochlubit exkluzivn├şm designem, kter├Ż spojuje prakti─Źnost a z├írove┼ł pohodl├ş u┼żivatele. Tato sluch├ítka v├í┼ż├ş pouze 4 gramy, tak┼że nebudou zat─Ť┼żovat va┼íe u┼íi. To ale neznamen├í, ┼że by v├ím p┼Öi sebemen┼í├şm pohybu m─Ťla vypadnout z u┼í├ş. Tomu tak├ę napom├íh├í pr├ív─Ť absence kabel┼», d├şky kter├ę m┼»┼żete se sluch├ítky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnut├ş.

Sluch├ítka, vzhledem kv┼»li jejich bezdr├ítov├ęmu proveden├ş, budete muset nab├şjet ve speci├íln├ş nab├şje─Źce, kter├í se p┼Öipojuje na USB kabel. P┼Öipojuj├ş se pomoc├ş Bluetooth verze 5.0. D├şky tomu si je m┼»┼żete u┼ż├şt a┼ż na vzd├ílenost 10 metr┼» od za┼Ö├şzen├ş. V├Żrobce tak├ę slibuje dlouhou ┼żivotnost. Vzhledem k cen─Ť sluch├ítek, nab├şdnou kvalitn├ş zvuk s hlubok├Żmi basy. Na jedno nabit├ş by m─Ťla┬ásluch├ítka vydr┼żet a┼ż 4 hodiny poslouch├ín├ş hudby. Sluch├ítka nab├şzej├ş tak├ę vestav─Ťn├Ż mikrofon, u┼żivatel s nimi tedy m┼»┼że pohodln─Ť telefonovat.

Tato sluch├ítka┬ána ─Źesk├Żch e-shopech v sou─Źasn├ę chv├şli nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu┬áGearbest┬ájsou v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 1 147 K─Ź. Pokud pou┼żijete n├í┼í kup├│n 8JUPQET7TP, zaplat├şte jen 1 057 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 v akci!

Gearbest nab├şz├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka┬áXiaomi Air 2 s Bluetooth 5.0 za skv─Ťlou cenu 1 814 K─Ź. Jeliko┼ż ale m├íme k dispozici slevov├Ż odakz, cena je ni┼ż┼í├ş. D├şky n├ím si tak nyn├ş m┼»┼żete zakoupit nov├í kompletn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka od Xiaomi za cenu 1 269 K─Ź a z├şsk├íte tak v├şce ne┼ż den hran├ş, automatick├ę p├írov├ín├ş ─Źi Bluetooth ve verzi 5.0.┬Ę

Za p┼Öijatelnou z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka Xiaomi Air 2 s velkou kapacitou bateri├ş. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş a┼ż deset hodin, cel├í dokovac├ş stanice vysta─Ź├ş na p┼Öibli┼żn─Ť 32 hodin. Tato sluch├ítka jsou ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku od Qualcommu s n├ízvem CVC ve verzi 6.0. T├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím jako handsfree vydr┼ż├ş 200 hodin ve stand-by re┼żimu.

Origin├íln├ş Xiaomi Air 2┬ána ─Źesk├Żch e-shopech v sou─Źasn├ę chv├şli nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu┬áGearbest┬áje v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 1 814 K─Ź. Pokud ale pou┼żijete n├í┼í odkaz, zaplat├şte jen 1 269 K─Ź!┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

Bezdr├ítov├í sluch├ítka za exkluzivn├ş cenu!

Za p┼Öijatelnou z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T5 s bateri├ş o kapacit─Ť 380 mAh v dokovac├ş stanici. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş a┼ż p─Ťt hodiny, cel├í dokovac├ş stanice vysta─Ź├ş na p┼Öibli┼żn─Ť 32 hodin. Tato sluch├ítka jsou ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku od Qualcommu s n├ízvem CVC ve verzi 6.0. T├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím jako handsfree vydr┼ż├ş 200 hodin ve stand-by re┼żimu.

Origin├íln├ş QCY T5┬ána ─Źesk├Żch e-shopech v sou─Źasn├ę chv├şli nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu┬áGearbest┬áje v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 498 K─Ź. Ale posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim