reklama

Čínský úřad vyzkoušel nový model Reno

Čínský úřad vyzkoušel nový model Reno
2020-01-26T18:00:40+02:00
• 26. 1. 2020

Čínský úřad TENAA, vydávající potřebné certifikace telekomunikačním zařízením, si vyzkoušel nový telefon z dílny Oppo. Mobilní přírůstek je momentálně znám jen pod kódovým označením PCLM50, ale zahraniční servery jsou přesvědčeny o tom, že půjde o model Reno3 s rychlejším procesorem. Od výrobce se tedy zřejmě dočkáme v pořadí třetího zástupce do střední třídy doplněného o podporu 5G sítě.

Jako vejce vejci

Zveřejněný seznam specifikací mu připisuje 6,4palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, pod kterým běží osmijádrový procesor Snapdragon 765G od Qualcommu, 8GB operační paměť RAM a dvě rozdílné velikosti interního úložiště (128 / 256 GB) bez možnosti dalšího rozšíření přes paměťovou microSD kartu. Milovníci selfie fotografií budou moci využít 32megapixelovou kamerku umístěnou vpředu.

Zadní část osadí čtyřmi snímači fotoaparátů (48 + 8 + 2 + 2 MPx) a přisvětlovacími LED diodami, kdežto čtečku otisků prstů ukryjí přímo pod displej. Základní výbavu uzavře podpora sítí 5. generace, 4 000mAh baterie nebo nainstalovaná platforma ColorOS 7 vycházející z operačního systému Android v nejnovější verzi 10. Ačkoliv zatím neznáme prodejní cenu, tak na pulty v obchodech se dostanou celkem tři barevná provedení (bílé, černé, žluté).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim