reklama

Čínský úřad vyzkoušel nový model Reno

Čínský úřad vyzkoušel nový model Reno
2020-01-26T18:00:40+02:00
• 26. 1. 2020

Čínský úřad TENAA, vydávající potřebné certifikace telekomunikačním zařízením, si vyzkoušel nový telefon z dílny Oppo. Mobilní přírůstek je momentálně znám jen pod kódovým označením PCLM50, ale zahraniční servery jsou přesvědčeny o tom, že půjde o model Reno3 s rychlejším procesorem. Od výrobce se tedy zřejmě dočkáme v pořadí třetího zástupce do střední třídy doplněného o podporu 5G sítě.

Jako vejce vejci

Zveřejněný seznam specifikací mu připisuje 6,4palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, pod kterým běží osmijádrový procesor Snapdragon 765G od Qualcommu, 8GB operační paměť RAM a dvě rozdílné velikosti interního úložiště (128 / 256 GB) bez možnosti dalšího rozšíření přes paměťovou microSD kartu. Milovníci selfie fotografií budou moci využít 32megapixelovou kamerku umístěnou vpředu.

Zadní část osadí čtyřmi snímači fotoaparátů (48 + 8 + 2 + 2 MPx) a přisvětlovacími LED diodami, kdežto čtečku otisků prstů ukryjí přímo pod displej. Základní výbavu uzavře podpora sítí 5. generace, 4 000mAh baterie nebo nainstalovaná platforma ColorOS 7 vycházející z operačního systému Android v nejnovější verzi 10. Ačkoliv zatím neznáme prodejní cenu, tak na pulty v obchodech se dostanou celkem tři barevná provedení (bílé, černé, žluté).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim