reklama

Oppo možná pracuje na novém designu vysouvacího fotoaparátu

Oppo možná pracuje na novém designu vysouvacího fotoaparátu
2020-01-04T21:20:11+02:00
• 5. 1. 2020

Čínský výrobce usilovně pracuje na novém designu pro chytré telefony. Poslední měsíce si výhradně pohrává s bezrámečkovým designem. Díky tomu jsme mohli vidět několik konceptů, včetně výřezu v displeji, vyskakovacího a rotačního předního fotoaparátu a podobně. Ovšem nově zveřejněný patent od společnosti Oppo nám přináší další zajímavou myšlenku. 

Oppo si pohrává s další zajímavou myšlenkou

Až dosud se všechny vysouvací fotoaparáty obvykle nacházely v horní části telefonů, to ale neplatí pro Oppo. Společnost zřejmě plánuje umístit vysouvací fotoaparát do pravé strany telefonu. Patent se objevil v databázi CNIPA (China National Intellectual Property Administration). Na možnou podobu se můžete podívat níže na přiložených snímcích. 

Patent demonstruje kamerový modul na pravé straně telefonu. Jedná se o velice zajímavý design, neboť když je fotoaparát vypnut, nachází se ve stejné rovině se zády. Na snímcích je také vidět, že v zadní části zařízenou jsou k dispozici další dva fotoaparáty, a to ihned pod vysouvacím mechanismem. K dispozici je zde také samozřejmě přisvětlovací LED dioda. 

Na pravé straně telefonu se nachází tlačítko napájení, zatímco vlevo je tlačítko pro regulaci hlasitosti a slot pro vložení SIM karty. Ve spodní části je pak umístěn reproduktor, konektor USB-C a 3,5mm jack konektor pro připojení drátových sluchátek,

Není zatím jasné, zda o takovém telefonu Oppo skutečně přemýšlí a zda se někdy dostane na trh. Vzhledem k tomu ale, že společnost má ráda vysouvací mechanismy, můžeme se takového zařízení skutečně dočkat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim