reklama

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 nabízí 14denní výdrž

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 nabízí 14denní výdrž
2019-11-26T20:05:13+02:00
• 26. 11. 2019

Společnost Honor představila zbrusu nové chytré hodinky s výdrží baterie na jedno nabití až 14 dní. Jedná se o hodinky pod názvem MagicWatch 2 a zaměřují se hlavně na měření zdravotních hodnot. 

Honor V30 (Pro) oficiálně, 5G a megapixely v hlavní roli

Honor MagicWatch 2 s dlouhou výdrží na jedno nabití

Jak jsem již v úvodu článku uvedl, hodinky se zaměřují na zdravotní funkce. Díky tomu tak MagicWatch 2 dokáží sledovat váš srdeční tep a zároveň sledovat vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. To ale není vše, protože novinka dokáže vypočítat i vaše SWOLF skóre – součet počtu úderů a sekund, které jste potřebovali k uplavání bazénu. 

Honor oficiálně oznámil sluchátka FlyPods 3

Po celý den budou hodinky sledovat vaši srdeční frekvenci a upozorní vás, pokud je frekvence příliš nízká nebo příliš vysoká. A pokud poznají, že jste ve stresu, budou vás nutit do dýchacího cvičení. Kromě toho zvládnou sledovat spánek a nabídnou návrhy, jak spánek zlepšit. Dokáží tak diagnostikovat až šest běžných typů poruch spánku. 

K dispozici je také 15 sportovních režimů, od pěší turistiky až po veslovací stroje. Podpora GPS a GLONASS je pak samozřejmostí. Nicméně, Honor MagicWatch 2 jsou vyrobeny z nerezové oceli 361L a v prodeji jsou ve dvou velikostech – 46 mm a 42 mm. 

Vánoční soutěž o chytré hodinky Huawei Watch GT 2 v hodnotě 5 990 Kč

Větší model nabízí 1,4palcový displej, zatímco 42mm verze 1,2palcový panel. To je však jediný rozdíl. Oba modely tak nabízí AMOLED panel s hustotou 326 pixelů (což znamená rozlišení 454 x 454 a 390 x 390 pixelů). Hodinky disponují procesorem Kirin A1, který se objevil například v Huawei Watch GT 2. 

Dále se zde nachází vnitřní 4GB úložiště, z nichž 2 GB lze použít k uložení přibližně 500 skladeb. Pokročilá Bluetooth verze pak umožňuje používat hodinky k přijímání hovorů, i přesto, že je váš telefon vzdálený 150 metrů. 

Honor MagicWatch 2 bude k dispozici na globálních trzích 12. prosince letošního roku. Ceny startují na 155 dolarech, tj. zhruba 3 565 Kč bez DPH. 

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat