reklama

Snapchat představil „stroj času“, s novým filtrem omládnete i zestárnete

Snapchat představil „stroj času“, s novým filtrem omládnete i zestárnete
2019-11-27T06:40:48+01:00
• 27. 11. 2019

Snapchat je mobilní aplikace spočívající v posílání fotografií. Na trh se vůbec poprvé dostala v roce 2011 a zažila vele úspěšná léta. Snapchat je postaven na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou taktéž odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba. 

Bohužel v posledních letech to drhne, hlavně tedy kvůli Instagramu, který si „půjčil“ klíčové funkce a na svou již velkou uživatelskou základnu je implementoval. Uživatelé najednou neměli důvod používat Snapchat a přešli ke konkurenci. Od té doby se Snapchat neustále snaží přilákat uživatele zpět. 

Snapchat se snaží přilákat nové uživatele

Snapchat se proslavil hlavně díky šíleným filtrům rozšířené reality. A právě této oblasti se hodlá věnovat i nadále. Tentokrát společnost pracuje na novém filtru, prostřednictvím kterého se z vás může stát roztomilé batole nebo starší člověk. 

Začátkem tohoto roku Snapchat přidal svůj originální dětský filtr, který se stal velice populární. Stejným způsobem by měla fungovat nová funkce, která z vás udělá o několik let staršího člověka. Budete tak moci vypadat neuvěřitelně staře nebo naopak mladě. 

Jak tedy v praxi použít novou funkci v podobě stroje času? V současné chvíli se funkce rozšiřuje na jednotlivých trzích a najdete jej klasicky u všech filtrů. Nutno podotknout, že může chvíli trvat, než se funkce objeví i u nás.

Zdroj: geek.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim