reklama

Aplikace Heart Analyzer pro Apple Watch s novým designem

Aplikace Heart Analyzer pro Apple Watch s novým designem
2019-11-28T15:00:25+02:00
• 28. 11. 2019

Heart Analyzer je aplikace, která vám může zachránit život detekcí anomálií vašeho srdce. Nyní se tato aplikace dočkala nových funkcí a vylepšení, které rozhodně stojí za zmínku. Ovšem ještě než se podíváme na podrobnosti, tvůrci aplikace upustili od původního plánu a Heart Analyzer je k dispozici také pro iOS 11 a watchOS 4. 

Heart Analyzer s novým kabátkem

Pokud máte Apple Watch a watchOS 6, budete si moci vychutnat zcela nové, přepracované uživatelské rozhraní. Jsou zde nové vizuály, které zobrazují vaši nedávnou srdeční frekvenci a grafy dne, a různé metriky, jako je aktivita a kardio body z minulého týdne. Veškeré tyto hodnoty můžete vidět na svém zápěstí. 

Ale to není všechno. Vývojáři totiž oznámili, že uživatelé Heart Analyzer si nyní mohou prohlédnout podrobnější informace o svém tréninku z minulého týdne, včetně informací o srdeční frekvenci a grafů. Z Apple Watch si dokonce můžete vybrat své předvolby kompilací a využít možnosti přizpůsobení, které zahrnují novou možnost denních grafů pro ty, kteří v noci nenosí hodinky. Všechny výše uvedené novinky jsou dostupné pouze u modelů Apple Watch s operačním systémem watchOS 6. 

logo-app Heart Analyzer Visualize your heart rate Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim