reklama

AirPods Pro jdou na dračku, Apple jich letos prodá přes 60 milionů

AirPods Pro jdou na dračku, Apple jich letos prodá přes 60 milionů
2019-11-28T13:30:35+01:00
• 28. 11. 2019

Zahraniční server Bloomberg na svém webu informoval o tom, že ještě v průběhu letošního roku má Apple v plánu zdvojnásobit výrobu nedávno představených bezdrátových sluchátek AirPods Pro. 

AirPods Pro zažívají skvělé období

Respektive, nová bezdrátová sluchátka se prodávají opravdu sama. Pokud vše bude pokračovat stejným tempem, do konce letošního roku jich Apple prodá více než 60 milionů. Tento silný růst je způsobem mnohem vyšší poptávkou po AirPods Pro, než Apple očekával. 

„Za 249 dolarů (7 290 Kč, pozn. red.) zákazník získá AirPods Pro, která nabízejí potlačení hluku a odolnost proti vodě. Celková poptávka překonala očekávání, tudíž je Apple nucen tlačit na partnery, aby zrychlili výrobu.“

Sluchátka AirPods, která byla původně představena v roce 2016, se stala mezi uživateli velice oblíbenými. Zhruba tři roky jsme pak museli čekat na novou generaci, kterou Apple představil spolu s bezdrátově dobíjecím pouzdrem. Před několika týdny pak společnost na trh uvedla AirPods Pro. 

Apple Watch a AirPods Pro jsou v současné chvíli pro firmu skutečně základními kameny, které jsou mezi zákazníky oblíbené. V posledních letech se navíc popularita těchto dvou světů navýšila natolik, že se Apple stal největším dodavatelem v těchto kategorií. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim