reklama

T-Mobile představuje vánoční nabídku aktualizováno

T-Mobile představuje vánoční nabídku [aktualizováno]
2019-11-28T15:55:28+01:00
• 28. 11. 2019

Zdroj: T-Mobile

Aktualizováno 28. 11.

Přibližně před měsícem T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku, ale jak se ukazuje, jednalo se o první část. Nyní se dozvídáme, jak bude vypadat prosincová část. Například v aplikaci Můj T-Mobile bude adventní kalendář, v kterém bude každý den čekat speciální nabídka z řady produktů operátora ale také od partnerů. Akce platí od 1. do 24. prosince.

Pro majitele Twist karet bude k dispozici od 1. prosince do 3. ledna balíček Twist Internet, v rámci kterého získají 100 MB na den zdarma. Další data v daném dnu jsou zpoplatněna 10 Kč za 100 MB. Samozřejmě platí i původní nabídka s vyššími objemy dat. Dále se nabízejí slevy na vybrané telefony:

  • Po celý prosinec tak T-Mobile nabídne dvě zvýhodněné dvojice smartphonů Samsung. První dvojici reprezentuje Samsung A50 za 8998 Kč s DPH plus Samsung A20e za jednu korunu (standardní cena 5001 Kč s DPH). Kdo si například vybere Můj svobodný tarif M (neomezené volání a SMS) a neomezený internet v mobilu HD, zaplatí za oba telefony jen 4 999 Kč s DPH (dotace 4000 Kč). Druhou prosincovou volbou je Samsung Galaxy S10e (16 998 Kč s DPH) doplněný Samsungem A40 za jednu korunu (standardní cena 6 499 Kč s DPH). Stejně jako si zákazníci sníží cenu dvojice dotací jeden až pět tisíc korun, mohou využít i prodej na splátky bez navýšení.
  • Ani v prosinci nebudou v nadílce T-Mobile chybět chytré telefony za jednu korunu. Jako první přináší Ježíšek Samsung A20e. Kromě standardní dotace získají zákazníci ještě extra slevu 1 000 Kč. Například se smlouvu na Můj tarif M + Neomezená data HD si tak zákazník zlevní Samsung A20e celkem o 5 000 Kč (standardní dotace 4 000 Kč + 1 000 Kč vánoční sleva) a ten tak vyjde jen na jednu korunu (nedotovaná cena 5 001 Kč). Samsung A20e rozhodně nebude jediným chytrým telefonem, který bude v prosinci k mání u T-Mobile za jednu korunu.
  • Podmíněnou slevu až pět tisíc korun k nové generaci tarifů je možné využít ke všem produktům značky Samsung při uzavření nebo prodloužení smlouvy.
  • To ale není všechno. Pro fanoušky značky Apple připravil T-Mobile speciální nadílku. K iPhone 11 64 GB v černé nebo bílé barvě mohou získat za jednu korunu bezdrátová sluchátka AirPods (standardní cena 4 999 Kč). Za stejnou cenu dostanou zákazníci AirPods také k iPhone 11 Pro 64 GB v šedé barvě. Jedinou podmínkou je uzavření nebo prodloužení smlouvy na mobilní tarif s měsíční útratou alespoň 1 000 korun. Nabídka platí pro prvních 500 zákazníků a je dostupná ve Značkových a Partnerských prodejnách nebo na infolince operátora (800 73 73 73).

Původní článek 24. 10.

Ještě neskončil říjen a již zde máme speciální vánoční nabídku od T-Mobile. Zřejmě jde tentokrát o rychlost a v tomto ohledu T-Mobile vyhrává. Představit něco takového s takovým předstihem, nebývá časté. Pokud byste čekali honosné rozdávání dat nebo nějaké neomezené balíčky, zklameme vás.

„Navazujeme na naše letošní aktivity a přinášíme vánoční nabídku, která je dostatečně jednoduchá, bez zbytečných kliček a podmínek, tak aby si u T-Mobile vybral opravdu každý zákazník,“ říká Juraj Bóna, ředitel komerční divize T-Mobile pro ČR, a dodává: „Dárky máme pro zájemce o nový chytrý telefon, diváky T-Mobile televize, ale i zájemce o pevný internet a nezapomínáme ani na uživatele Twistu.“

Nové tarify od T-Mobile, neomezená data a volání i za 956 Kč

Něco pro každého

T-Mobile ve své tiskové zprávě hned na prvním místě uvádí sledu, respektive bonus, který získáte za zakoupení mobilního telefonu z nabídky operátora. U vybraných zařízení totiž dostanete druhé za pouhou korunu. V tomto případě je ale podmínkou prodloužení nebo uzavření smlouvy na dva roky. Aktuálně se nabízí například:

  • K Huawei P30 Lite se základní cenou 7 998 Kč s DPH přibalí T-Mobile model Y52019 za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč s DPH)
  • K Huawei P30 (cena 15 998 Kč s DPH) dostanete Huawei P Smart 2019 (standardní cena 5001 Kč)

Cena se dá navíc snížit. Příklad je uveden u první možnosti, kde stačí přikoupit neomezený internet a oba mobily vás vyjdou dohromady na 3999 Kč.

T-Mobile StreamOn končí, stávající klienti mohou používat dál

Nabídka je i pro předplacenkáře. V listopadu a prosinci T-Mobile nadělí 25 % kreditu navíc.

Bonusový kredit získají zákazníci při dobíjení přes T-Mobile – tedy například v aplikaci Můj T-Mobile, platební kartou na webu t-mobile.cz, z vyúčtování…

Došlo i na zvýhodnění datových balíčků pro předplacenkáře. Například FUP 500 MB měsíčně lze pořídit s 50% slevou, tedy za 499 Kč. Lze tedy pořídit i 10GB balíček za cenu 5GB, v tomto případě bude cena 449 Kč. Nabídka platí i pro stávající zákazníky. Součástí informací o vánoční nabídce byla i inforgrafika k aktuálnímu stavu, respektive, co se zákazníkům líbí.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim