reklama

AirPods Pro nabízejí jinou baterii a nulovou opravitelnost

AirPods Pro nabízejí jinou baterii a nulovou opravitelnost
2019-11-02T22:15:09+01:00
• 3. 11. 2019

Kuchtíky ze zahraničního serveru iFixit jistě znáte. Jejich úkolem je rozebírání žhavých novinek – iPhone 11, Apple Watch Series 5 a další. Výsledkem je konečné hodnocení, které popisuje, jak snadno či obtížně lze daný produkt rozmontovat, respektive opravit.

AirPods Pro s nulovou opravitelností

iFixit také kontroluje veškeré komponenty, které zařízení obsahuje – výrobci nám totiž rádi uvádí jiné specifikace, než které jsou doopravdy použité. Tým ze zahraničního serveru velmi rád „kuchá“ nejen zařízení s logem nakousnutého jablíčka, ale také ostatní produkty. Ovšem nyní do své tradiční disciplíny zařadil i zbrusu nová bezdrátová sluchátka AirPods Pro.

Nová bezdrátová sluchátka s logem nakousnutého jablka se na českém trhu prodávají za 7 290 Kč vč. DPH. Navíc není žádným překvapením, že právě AirPods Pro se dočkaly nejnižšího skóre v rámci opravitelnosti – tak jako předchozí AirPods. 

Kromě vyměnitelných proprietárních silikonových nástavců, nabízí AirPods Pro oproti klasickým sluchátkům funkci pro potlačení okolního hluku. Ovšem podle této demontáže se objevily další rozdíly. 

Co se týče hmotnosti, každé sluchátko váží 5,4 gramů, což je o třetinu více než u předchozích verzí. iFixit také objevil baterii novou „knoflíkovou“ baterii, která nahradila baterii typu pin. Zahraniční server poznamenal, že by se mohlo jednat o stejnou baterii jako v Galaxy Buds. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim