reklama

OnePlus 8 – poodhaluje se design, tentokrát s dírou v displeji

OnePlus 8 – poodhaluje se design, tentokrát s dírou v displeji
2019-10-04T06:42:12+01:00
• 4. 10. 2019

Sotva došlo na představení novinky OnePlus 7T, tak už zde máme spekulace kolem nadcházejícího modelu OnePlus 8. Ten by měl přijít na trh přibližně za 6 až 9 měsíců. Současný model nabízí kruhový ostrůvek na zádech, kde jsou umístěny foťáky a všechny potřebné senzory pro focení. Výrobce se zřejmě vrátí k původnímu designu.

OnePlus 8 tentokrát s dírou

Pokud chcete od OnePlus mobil s nenarušeným displejem kvůli foťáku, musíte se podívat po modelu OnePlus 7 Pro, případně počkat na představení OnePlus 7T Pro, což by mohlo být příští týden. Základní linie doposud měla výřez, ale právě OnePlus 8 asi nabídne dle nejnovějších informací díru v displeji.

Samotné rendery, které jsou k dispozici, byly vytvořeny na základě uniklých CAD schémat. Nemusí být úplně přesné, ale vzhledem k tomu, že za nimi stojí @OnLeaks, jenž má za sebou hodně podobných a přesných úniků, můžeme je považovat za věrohodné.

Z renderů se dá vyčíst, že sestava na zadní straně nabídne kamery pod sebou, přičemž nedojde pravděpodobně k dramatickým změnám, co se týče specifikací. Novinka nenabídne konektor pro sluchátka. Přepínač režimů zůstává na svém místě a čtečka otisků prstů bude v displeji.

Kromě změny u displeje a zadní sestavy foťáků bude mobil o něco menší a užší oproti OnePlus 7T, ale tloušťka bude zachována. OnePlus 8 konkrétně bude mít rozměry 160,2 x 72,9 x 8,1 mm. S největší pravděpodobností se dočkáme procesoru Snapdragon 865, který by měl být v dohledné době představen. Jednou z novinek ale může být bezdrátové nabíjení, ale zatím k tomu není ani jeden důkaz.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat