reklama

iOS 13.2 konečně přinese novou funkci Deep Fusion

iOS 13.2 konečně přinese novou funkci Deep Fusion
2019-10-03T19:44:02+01:00
• 3. 10. 2019

Pokud patříte mezi registrované vývojáře, máte nyní skvělou příležitost vyzkoušet zbrusu novou funkci v podobě Deep Fusion od Applu. Tato funkce je v současné chvíli k dispozici v rámci první beta verze operačního systému iOS 13.2 (veřejná beta verze bude k dispozici o něco málo později). Nutno podotknout, že funkce Deep Fusion je dostupná pouze pro modely iPhone 11 a iPhone 11 Pro. 

iOS 13.2 nabídne Deep Fusion exkluzivně pro iPhone 11 a 11 Pro

Funkce využívá strojové učení k vytváření vysoce kvalitních fotografií při slabém osvětlení. Jedná se o skutečně vítanou novinku, neboť právě většina iPhone uživatelů pořizuje fotografie za zhoršených světelných podmínek. 

Fotografie pořízena prostřednictvím Deep Fusion

Nicméně, v rámci funkce Deep Fusion budou mít fotoaparáty uvnitř iPhone 11 a iPhone 11 Pro prakticky tři režimy. Každý z těchto režimů se automaticky aktivuje v závislosti na světelných podmínkách. Kromě toho bude režim aktivován na základě použití objektivu. 

Pokud použijete například širokoúhlý fotoaparát, iPhone automaticky vytvoří snímek za pomoci Smart HDR technologie. Jakmile se ale dostanete do méně světelných podmínek, iPhone 11 či iPhone 11 Pro použije funkci Deep Fusion. Naopak u teleobjektivu bude Deep Fusion aktivován prakticky ihned, přičemž Smart HDR použije ve chvíli, kdy budou světelné podmínky na skutečně dobré úrovni. Posledním režimem pak bude Noční režim, který se automaticky aktivuje v případě opravdu tmavé scény. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim