reklama

LG spustilo testování Androidu 10

LG spustilo testování Androidu 10
2019-10-23T10:00:09+01:00
• 23. 10. 2019

Všechna sláva společnosti LG je tak trochu v zapomnění. Společnost má stále co nabídnout, ale co se týče dostupnosti novinek a držení kroku s konkurencí, již na tom není dobře. Nyní jsme se ale dočkali oznámení zahájení veřejného testování Androidu 10.

LG a Android 10

V první řadě je nutné říci, že samotný program se týká jen několika modelů. Konkrétně se jedná o LG G8 ThinQ, LG V50 ThinQ a LG V50S ThinQ 5G. K beta testování je možné se přihlásit skrze aplikaci LG Quick Help, ale zatím nemůžeme potvrdit, jestli je program dostupný i v Evropě, případně v České republice.

Android 10 v podání společnosti LG bude doplněn o novou nadstavbu, která přinese grafické změny a několik dalších vylepšení. Kromě toho společnost zmiňuje, že k dispozici bude ovládání pomocí gest, ale pravděpodobně bude možné přepnout na původní styl s tlačítky.

LG dodává, že finální verze Androidu 10 bude dostupná ještě tento rok, aspoň pro zmíněné smartphony. Aktualizace se dočkají i některé modely sérií LG Q a LG X, ale nebyl zveřejněn přesný seznam, nebo harmonogram aktualizací.

Předpokládáme, že k plnému nasazení Androidu 10 prostřednictvím aktualizací u mobilů od LG dojde až v prvním pololetí příštího roku. Jestli se dostane na starší modely, nevíme.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim