reklama

Samsung neuhlídal model Galaxy M10s

Samsung neuhlídal model Galaxy M10s
2019-09-12T13:30:26+02:00
• 12. 9. 2019

Poslední generace modelu Galaxy M10 se může pomalu začít bát o své místo na mobilním trhu, protože nejnovější únik odhaluje jeho přímého nástupce s názvem Galaxy M10s. Za posledními informacemi stojí databáze Android Enterprise od Googlu a v úvodu se hodí zmínit novinky v podobě zvětšení úhlopříčky displeje nebo navýšení kapacity v části hardwaru. Jihokorejský výrobce začne vše upřesňovat už v blízké budoucnosti.

Základ, ale slušný

Zařízení zaujme 6,4palcovým AMOLED displejem s HD+ rozlišením, pod nímž poběží osmijádrový procesor Exynos 7885 z domácí dílny po boku grafického čipu Mali-G71 MP2. Za čipovou sadou pokračuje 3GB operační paměť RAM a uživatelská data pojme 32GB interní úložiště. Po vzoru předchůdce lze rovněž připojit podporu paměťových microSD karet nebo funkci dual-SIM.

Přesná konfigurace dvou zadních fotoaparátů není sice prozatímně známa, ale jeden senzor bude ultra širokoúhlý a druhý snímač se stane širokoúhlým. Seznam specifikací uzavírá 4 000mAh baterie s technologií rychlého nabíjení (15 W), USB typu C, FM rádio, 3,5mm jack pro sluchátka, čtečka otisků prstů, nástroje Game Tools či Live Focus. Závěrem můžeme zmínit odhadovanou cenovku okolo 140 dolarů (tj. cca 3 294 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim