reklama

Apple Music dostává nejen tmavý vzhled Android

Apple Music dostává nejen tmavý vzhled [Android]
2019-09-26T07:45:48+01:00
• 26. 9. 2019

Zdroj: 9to5mac

Apple Music se dočkalo nové webové podoby a nyní zde máme novinky výhradně pro majitele zařízení se systémem Android. Po nějaké době tedy máme oznámení dvou hlavních funkcí, které potěší nejednoho uživatele.

Apple Music s temnou stranou

V první řadě začneme funkcí, kterou asi jen tak někdo nevyužije, jelikož je zapotřebí mít doma zařízení s podporou Google Cast. Příkladem je třeba Chromecast, případně jakýkoliv reproduktor s touto technologií, případně i televize. Aplikace Apple Music totiž dostává podporu stremování na jiné zařízení. V samotném přehrávači se nachází ikona Google Cast a po aktivování a výběru, kam chcete odesílat hudbu, se zobrazí dialogové okno s informacemi.

Podstatnější novinkou pro některé je ale podpora tmavého vzhledu. Tentokrát nejde jen o nějakou šedou barvu, ale skutečně tmavou. Aplikace se celá přepne do tmavého prostředí, přičemž zůstává červena barva pro zvýraznění některých prvků.

Aplikaci můžete nastavit manuálně, nebo nechat volbu podle systému. Pokud zvolíte automatický režim, tak se tmavý vzhled aktivuje při zapnutí úspory energie. Nová aktualizace aplikace je již k dispozici v Obchodě Play.

logo-app Apple Music Apple Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim