reklama

Nové iPhony se představí 10. září aktualizováno

Nové iPhony se představí 10. září [aktualizováno]
2019-08-29T18:15:03+01:00
• 29. 8. 2019
2

Aktualizováno 29. 8.

Před takřka dvěma týdny se začalo spekulovat, že bychom se mohli nových iPhonů dočkat 10. září, ale nyní již víme, že se tak skutečně stane. Zahraniční novináři obdrželi pozvánky právě na toto datum, přičemž se soudí, že obsažené barvy souvisí s iPhony. Možná se tak dočkáme 5 barevných varianty.

Původní článek 18. 8.

Americká společnost s logem nakousnutého jablka v průběhu včerejšího dne zpřístupnila registrovaným vývojářům svou nejnovější beta verzi operačního systému iOS 13, v pořadí již sedmou. A právě v této beta verzi se našel důkaz o tom, kdy by se zřejmě mohla konat podzimní prezentace, na které Apple představí zbrusu nový iPhone 11. 

iPhone 11 klepe na dveře

Podle informací a hlavně kódu v iOS 13 beta 7 se nových iPhonů dočkáme již 10. září letošního roku. Jak si můžete všimnout na přiložené fotografii níže, soubor obsahující kód nese název HoldForRelease. Nutno podotknout, že již před měsícem se o tomto datu výrazně spekulovalo. 

Pojďme si ale udělat ještě krátkou rekapitulaci spekulací. Společnost Apple v průběhu příštího měsíce údajně představí hned trojici nových modelů. První dva iPhony by měly nabídnout OLED displeje o velikostech 5,8 a 6,5 palců. Posledním kouskem by se měl stát iPhone s LCD displejem o velikosti 6,1 palců. 

Kromě toho se u letošních iPhonů vůbec poprvé dočkáme přípony Pro. V současné chvíli není jasné, který ze současných modelů tuto příponu dostane. Pokud nás ale logika nemate, přípony Pro se dočkají všechny modely s OLED displejem, které se ve skutečnosti budou lišit pouze svou velikostí – tak jako iPhone XS a XS Max. Naopak iPhone XR by mohl být označován jako iPhone 11. 

V praxi by to vypadalo tedy následovně:

  • iPhone XS -> iPhone Pro
  • iPhone XS Max -> iPhone Pro Max
  • iPhone XR -> iPhone 11

Zdroje: 9to5mac.com, twitter.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Konference ponese název HoldForRelease? Vážně? 😂😂

Zdeněk Koutský

VIP 20. 8. 2019, 12:53

Tomáši, jsem trouba. Chybu jsem opravil :-D

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat