Co umí chytré lednice sponzorovaný článek

Co umí chytré lednice [sponzorovaný článek]
2019-08-08T16:25:29+02:00
• 8. 8. 2019

Doby, kdy chladničky sloužily jen k tomu, aby udržely naše potraviny v chladu, jsou dávno pryč. Samozřejmě se v rychle se vyvíjejícím světě technologií není vůbec čemu divit. Chytrý telefon už má dnes skoro každý a bereme ho jako naprostou samozřejmost. S trendem chytrých domácností se k telefonům pomalu ale jistě připojují další spotřebiče a chladničky nejsou výjimkou. Že si ani nedokážete představit, co by vám chytrá lednice mohla nabídnout? Tak čtěte dál.

Chytré lednice

Chytré lednice jsou ve většině případů naprosto tichým spotřebičem, který vám poskytne pohodlí navíc. Třeba taková lednice ťuk ťuk, tedy lednice Door-in-Door, má část dveří průhlednou, takže po dvojitém zaklepání se uvnitř lednice rozsvítí a vy můžete nahlédnout dovnitř, aniž byste zbytečně větrali.

Americká lednice s technologií Door in Door LG GSJ361DIDV

Oproti běžným lednicím bývá na dveřích chytrých lednic displej, přes který ovládáte operační systém. Pokud máte v domácnosti více chytrých spotřebičů, můžete je s lednicí propojit a pak přes ni třeba zapnout vysavač, zhasnout světla nebo zamknout dveře. A protože většina chytrých lednic běží na Androidu, můžete lednici bez problému ovládat i přes svůj chytrý telefon. Například si nastavíte teplotu chlazení, nebo přepnete režim, třeba pokud odjíždíte na dovolenou. Pomocí mobilu si také díky vestavěným kamerám můžete zkontrolovat, co v ledničce zrovna máte nebo nemáte. Dokonce vám mohou chodit upozornění, když v lednici něco dojde.

To ale není zdaleka všechno. Chytré lednice jsou schopné sledovat i dobu uložených potravin, takže už se nestane, že byste vyhazovali zkažené jídlo. Chytrá lednice dokonce ví, co v ní chybí a vytvoří i nákupní seznam. Nebo vám aspoň nabídne recepty na jídla, která můžete uvařit z toho, co máte. Vaření si pak můžete zpříjemnit sledováním videí na displeji nebo posloucháním hudby – na chytrých lednicích totiž můžete najít i reproduktory.

Aplikace LG Smart ThinQ™

To, co bychom ještě před pár lety brali jako sci-fi, se dnes stává skutečností. A je jen otázkou času, kdy se i u nás v Česku budete moct spolehnout na to, že za nás lednice i nakoupí potraviny.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat