reklama

Úžasný gimbal iSteady Pro 2 nyní ve slevě za 1 719 Kč! sponzorovaný článek

Úžasný gimbal iSteady Pro 2 nyní ve slevě za 1 719 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-06-12T19:28:07+01:00
• 12. 6. 2019

Smartphony dnešní generace již oplývají spoustou skvělých funkcí, které udělají váš snímek v té nejlepší kvalitě. Mezi ně patří různé filtry, profesionální úpravy, díky kterým budou fotografie jako ze zrcadlovky. Ovšem postrádají kvalitní stabilizaci obrazu při natáčení.Této nevýhody si všiml internetový obchod TomTop.com a rozhodl se nabídnout řešení v podobě kvalitního gimbalu se 53% slevou! Gimbal iSteady Pro 2 si můžete zakoupit ZDE za bezkonkurenčních 1 719 korun českých!

Gimbal iSteady Pro 2: Co nabídne?

Kvalitní značka hohem, která se stabilizátory a příslušenstvím pro kamery a mobilní zařízení zabývá již od roku 2007, přišla s novým modelem gimbalu. Ten můžete osadit kompletní škálou kamer od společnosti GoPro. Vlastníci mobilních zařízení si však mohou gimbal od hohem pořídit také. iSteady Pro 2 osadíte prakticky jakýmkoliv dnešním chytrým telefonem.

Stabilizátor je zkonstruován s maximální ergonomií, díky čemuž padne skvěle do ruky. Nejnovější řada střídavých motorků zvýšila stabilitu celého zařízení. To vám zaručí perfektní stabilizaci obrazu při natáčení. Přispívá tomu také nízká váha samotného gimbalu. Ta činí krásných 351g, takže dlouhé natáčení není žádným problémem.

Co se ovládacích prvků týče, pomocí čtyř směrného joysticku můžete ovládat celé rameno iSteady Pro 2. To umožňuje manipulaci v rozmezí celých 360 stupňů. Panorámata nejsou tedy žádnou velkou neznámou. Poté zde naleznete tlačítko pro ovládání palcem. To slouží pro pořizování fotek a natáčení. Naleznete zde pak další tlačítko pro různé módy. To obsluhujete vaším ukazováčkem.

K iSteady Pro 2  je určena taky skvělá aplikace. Ta je velmi užitečná. Díky ní se vám dostane funkce jako automatické sledování obličeje. Pokud si tedy stabilizátor připevníte na trojnožku a někam postavíte, telefon se bude natáčet směrem, kterým vy se pohybujete.

Výrobce slibuje též skvělou výdrž. Plné nabití 3600mAh akumulátoru vám umožní používat iSteady Pro 2 až celých 12 hodin. Samozřejmostí je též podpora nabíjení za chodu. Což je veliká výhoda. Nový gimbal si můžete zakoupit ZDE, a to za krásných 1 719 Kč!

Lenovo Watch X: bohatá výbava za málo peněz

Společnost Lenovo před několika měsíci oznámila nový přírůstek do rodiny hodinek. Lenovo Watch X (římské číslo 10) přichází s několika novinkami. Můžeme zde najít několik senzorů, které si dále blíže představíme, a OLED displej. Dříve v loňském roce byl představen model Watch 9. Pokud jste k němu nenalezli sympatie, model X by to mohl změnit.

Hodinky jsou skutečně nabité funkcemi. Hlavní pýchou je OLED displej přes celou horní plochu, který umožní sledovat požadované informace ve skvělé kvalitě. Pod samotným displejem se ukrývá barometr, senzor srdečního tepu či senzor tlaku krve. Nechybí zde ani gyroskop, gravitační senzor a geomagnetický senzor.

O chod hodinek se stará 600 mAh baterie, která v režimu standby zaručuje až 45denní výdrž. Konektivita je vyřešena prostřednictvím Bluetooth verze 5.0. Mnohé z vás potěší, že hodinky jsou voděodolné.

Máte na výběr mezi dvěma verzemi Lenovo Watch X. Ty se naštěstí neliší svým výkonem či funkcemi, ale prostým řemínkem. Lze si tak vybrat mezi pleteným kovovým náramkem nebo klasickým koženým. Je však nutno brát v potaz, že se tato záležitost odrazí na ceně. Hodinky jsou samozřejmě kompatibilní jak s Androidem, tak i s iOS.

Za toto vše přitom zaplatíte 1 295 Kč. Nutno podotknout, že původní cena činila 1 934 Kč. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim