reklama

Samsung si pohrává s konceptem ohebného Edge tabletu

Samsung si pohrává s konceptem ohebného Edge tabletu
2019-06-25T15:00:38+02:00
• 25. 6. 2019
2

Nedávno jsme vás informovali, že Huawei zřejmě zvažuje změnu konceptu ohebného smartphonu, přičemž by se společnost vydala cestou Galaxy Fold. Ostatně by se jednalo o logické vyústění, když vezmeme v potaz, že ohebné displeje nejsou dostatečně odolné na to, aby vydržely běžné používání a nošení. Nyní se ukazuje, že si Samsung pohrává s řešením, které je podobné Mate X od Huawei.

Galaxy Fold Edge?

Díky novému patentu společnosti Samsung u USPTO (United States Patent and Trademark Office) se nyní dozvídáme, jak by mohlo vypadat další ohebné zařízení tohoto výrobce. Přihláška byla podána už v roce 2017 a vzhledem k tomu, že až nyní má Samsung k dispozici potřebné základní technologie, je možné, že se dočkáme minimálně prototypu.

Nový patent ukazuje zařízení, které by se mohlo nazvat jako Samsung Galaxy Fold Edge. Jak je vidět z nákresu, zařízení má uhnuty displej do bočních stran, takže při složeném stavu vytváří pomyslný dojem, že zobrazovací panel je po celém obvodu.

Kromě toho se ukazuje, že by takový mobil/tablet mohl nabídnout kamery umístěné do výřezu. Vzhledem k tomu, že na obrázku se nenachází umístění dalších foťáků, mohli bychom tento koncept považovat spíše za tablet, který půjde „přelomit“. Samozřejmě je otázkou, jestli se něčeho takového vůbec dočkáme, když vezmeme v potaz, že má výrobce komplikace s prvním svým ohebným zařízením.

Zdroj: nl.letsgodigital.org

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Komárek

25. 6. 2019, 16:29
Android aplikace

Si pohrává….. Všichni si stále prohrávají….

Přemysl Vaculík

VIP 25. 6. 2019, 16:32

A pak to najednou představí… :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim